Devre ve program yaptırmak istiyorum

Ferhat_06

Üye
Öncelikle merhabalar;

ben bi devre yaptırmak istiyorum ücreti karşılığında ben devrenin gereksinimlerini anlatmaya çalışayım yapabilecek arkadaşlar mail adresime dönüş sağlarsa detaylı görüşebiliriz şimdiden çok teşekkür ederim.

devre 1 adet motor çalıştıracak motor 12v dc 14w 20 w arası motor çalışacak birde sistemde https://www.aber.pt/product/mechanical-switch-sensor-adapters/ linkte olan mekanik sensör olacak
1 adet bas çek anahtar olacak anahtara 3 saniye basılı tutunca motor sağa dönecek ve mekanik sensör devreye girdiğinde motor duracak ve tekrar butona 3 saniye basılı tutunca motor 3 saniye sola dönecek ve duracak mekanik sensör devreye girdiğinde birde led olacak yeşil yanacak mekanik sensör devreden çıkınca led kırmızı olacak birde sisteme switch ekleyeceğiz switch basılı değil iken sistemdeki led kırmızı olacak ve butona basılı tutulsa dahi sistem çalışmayacak

bu şekilde bi devreyi ne kadar sürede yapabilirz ve ücreti ne olur yardımcı olabiliecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

mail adresi : ***@*** veya özel mesaj ile telefonumu verebilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu dediğin sistemi Arduino kart ile kolaylıkla yapabilirsin. Arduinoyu araştır öğreneceğin üç-beş komut ile bu sistemi kurabilirsin. Hatta motor dönerken arka planda Müslüm Gürses bile dinletirsin.Arduino kartını araştır. Kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri