Devre hırsızlığına karşı koruma (kaplama)

adiga

Üye
Merhaba devremi çalınmaya karşı korumak için kaplamak istiyorum. Elimde daha önceden kaplanmış bir kart var plastik kutu içerisinde. Bu kaplamanın aynısını bende kullanmak istiyorum. Bu malzeme nedir sizce.

Ekli dosyalar

• IMG-20220519-WA0005.jpg
    IMG-20220519-WA0005.jpg
    173 KB · Görüntüleme: 39
Merhaba devremi çalınmaya karşı korumak için kaplamak istiyorum. Elimde daha önceden kaplanmış bir kart var plastik kutu içerisinde. Bu kaplamanın aynısını bende kullanmak istiyorum. Bu malzeme nedir sizce.
Boş iş. Matkapla ( hobby drill) parça pincik bunları temizleyen arkadaşlarım var üşenmeden.

Yaktiktan sonra ne göreceksin ustam devrede. Başka kolay yolu da var ama demek onu bilmiyorsun :)
yanma her zaman alev çıkararak olmaz, eritip sökmekte bbir yanmadır çünkü tamamen kullanılamaz hale geliyor. değişik kimyasallar biraz tuzluya geldiği için kimse kullanmıyor. epoxi yaptığın fırça + rulo fiyatı nedir? varsayalım 50₺ olsun sen bunları tekrar kullanmak için 150 -200 ₺ harcamak ister misin? ne diyeceksin bana temizleyeceğime 3 -4 tane daha yeni alırım. ben salak mıyım? demeyemiyceksin? yani güzel insan ama benim bilmeme gerek var. ben alırım bir kutu 3 -4 kart tamir eder 2000/2500₺ kazanırım. ama sen de tamircyisen bunları öğrenmek araştırıp bulmak zorundasın. çünkü senden başkası bunları söküp tamir edemeyecek piyasada sen bir gömlek yukarıda olacaksın. yalan mı?
o üzerini boyamak için boyamak için çıkartmak için değil.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,838
Son üye
sarioglu_55

Yeni konular

Geri