Devre analizi soru

viesvaa

Üye
Birisi yardim edebilir mi matrix formunda çözülmesi lazim lütfen

Ekli dosyalar

• IMG_20211012_133445.jpg
    IMG_20211012_133445.jpg
    188 KB · Görüntüleme: 37
Sol tarafta yaşı 20 yazıyor. öğretmen de olsa arkadaş arkadaştır
öğretmendir, öğrencidir beni pek ilgilendirmez, ben orta öğrenimimi sekiz yılda yüksek ihtisas yaparak bitirdim. bizim zamanımızda bilgisayar yoktu, hesap makinesi yoktu, hz google hiç yoktu. kütüphaneler vardı, ansiklobediler vardı. armut piş ağzıma düş yoktu. okur öğrenirdik. şimdi herkes kaydırmalı ekran öğrencisi, bas tuşuna google söylesin. çalışıp emek vermek kafa yormak bu kadar mı zor?

Eskiyle yeniyi karşılaştırma olayı ne zamam bitecek acaba ben burda sorulari çözmeye çalışıyorum bende insanim öğrenciyim yeniyim daha her soruyu cozemeyebilirim her soruyu cozseydim burada isim olmazdi. Sizin gibi bilgili kisilerden yardim istiyorum bundan daha doğal birşey yok. Misal işe yeni girmisim herseyi kendim ogreneceksem ben niye stajer olarak basliyorum birilerinin bana birseyleru gösterip yardim etmesi gerekmez mi ? Bende bu dönemin iyi yönlerinden birini kullanip sizden yardim istiyorum.

Eskiyle yeniyi karşılaştırma olayı ne zamam bitecek acaba ben burda sorulari çözmeye çalışıyorum bende insanim öğrenciyim yeniyim daha her soruyu cozemeyebilirim her soruyu cozseydim burada isim olmazdi. Sizin gibi bilgili kisilerden yardim istiyorum bundan daha doğal birşey yok. Misal işe yeni girmisim herseyi kendim ogreneceksem ben niye stajer olarak basliyorum birilerinin bana birseyleru gösterip yardim etmesi gerekmez mi ? Bende bu dönemin iyi yönlerinden birini kullanip sizden yardim istiyorum.
bak işte yine tam öğrenememişsin, soruyu oraya koyup yardım istemek bizim için armut piş olayıdır, soru tamam bir de yaptığın işlemleri de koysan takıldığın yeri biz tamamlarız.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri