Devre ÇÖzÜmlerİ yÖntemİ lĞzim norton Çwre akimlari yÖntemİ gİbİ

ali_özcan

Üye
arkadaşlar bana norton, çevre akımları gibi devre çözümleri lazım örnekler halinde devre çözümleri soruları da olabilir yardımcı olursanız sevinirim
bakıyorum çok türkçüyüz eğer öyleysek neden bu sitede vatanımıza yararlı olacak değişik şeyler üretmeyelimm... düşünelim birazz
MAĞDEM TÜRKLÜĞE TÜRKÇEYE BUKADAR ÖNEM VERİYORUZ SİTEDE YABANCI HATTA DÜŞMANIMIZ SAYILABİLECEK ÜLKELERİN REKLAMLARI YAYINLANIYO İLK ÖNCE ONLARI KALDIRIN ONDAN SONRA BANA FELSEFE YAPIN

Düzenleme: ŞaŞKıN

Türkçeyi düzgün kullanmaya dikkat ediniz Türk alfabesinde olmayan "w" harfini gereksiz yere kullanmayınız.

alibekir yıldızın kitabını alıp inceleyebilirsin

Ali bekir Yıldız ben mühendislik son sınıftayken asistandı elektrik devre teorisi dersine girerdi bazen, azimli bir asistandı o zaman, demek kitap yazmış çok sevindim  ;)

Doğru ve alternatif akım devreleri  problem çözümleri elektroteknik 1 ve 2 (Ahmet hamdi SAÇKAN)

Ali Bekir Yıldız Tanıdığım en iyi hocalardan biri. Anlattığı dersi 2. kere aldım geçiş yaptığımdan dolayı. Neredeyse hiç çalışmadan geçtim dersi A ile. Sarı kaplı bir kitaptı, alın pişman olmazsınız.

Ama bu nasıl bir başlıktır onu anlayamadım..

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri