desi ve paradox bayisi olan varmı

aponal

Üye
desi ve paradox bayisi olan varmı

fiyat bilgisi almak istiyorum

Ben desi ev ve iş yeri alarm bayisiyim ist da yardımcı olıyım arkadaşım

Sn.bymavi,ben bu işten bir şey anlamadım.Fiyat bilgisi lazım diyorsunuz.tire diye verdiğiniz linlte hemen her firmanın ürününden oluşan bir güvenlikçi firma tanıtıyorsunuz.Ne fiyatı öğreneceksiniz.Çalıştığınız firmalar size gerektiği gibi iskonto yapmıyor olabilir mi diyorsunuz.

Sn.bymavi,ben bu işten bir şey anlamadım.Fiyat bilgisi lazım diyorsunuz.tire diye verdiğiniz linlte hemen her firmanın ürününden oluşan bir güvenlikçi firma tanıtıyorsunuz.Ne fiyatı öğreneceksiniz.Çalıştığınız firmalar size gerektiği gibi iskonto yapmıyor olabilir mi diyorsunuz.

başka neden fiyat bilgisi istiyeyim

fiyatlar hakkında bilgisi olan arkadaşlar

kablolu panel + dış siren + pır + keypat + akü

alış fiyatlarınızı pm atabilirmsiniz desi ve paradox

tknsyn arkadaşın ben desi bayisi oldugumu belirttim sadece ve yardımcı olabilecegimi yazdım senin yazdıkların ?

aponal sana desinin izmir bölge bayisinin tel ini vereyim bu fiyat bilgilerini ondan al (0232) 227 61 61

başka neden fiyat bilgisi istiyeyim

fiyatlar hakkında bilgisi olan arkadaşlar

1 kablolu panel + 1 dış siren + 1 pır +1 keypat + 1akü

alış fiyatlarınızı pm atabilirmsiniz desi ve paradox

pm lerinizi bekliyorum arkadaşlar :eek:

bu konuda banada yardımcı olun arkadaşlar kısaca başıma gelen bir olayı anlatayım bugun size
bugun bir müşterim aradı mevcut bilgisayarının olduğunu fakat özelliklerinin yetmediğini ve bilgisayara eklentiler yapılrak sistemi kaldıracağını anlattı ve bu pc ye yapılacak eklentiler ve kamera sistemi aşşağıdaki listedeki gibi olduğunu vede bir firmadan aldığı fiyatında kdv ve işçilik dahil 800 tl olduğunu birde bizim fiyatları merak ettiğini söyledi:
1 4 kanal 100fps kayıt kartı
2 4 adet 540 tvl gece görüş kamerası
3 100 metre 2+1 cctv kablo
4 adaptör v diğer aparatlar.
5 1 gb kingston ddr2 rem
6 256 mb geforce ekran kartı
7 pc kasası pover

bu liste kdv ve işçilik dahil nasıl 800tl olur yoksa ben ürünleri çokmu pahalı alıyorum ki 540 tv line IR kamera dahil bu fiyata

bu konuda banada yardımcı olun arkadaşlar kısaca başıma gelen bir olayı anlatayım bugun size
bugun bir müşterim aradı mevcut bilgisayarının olduğunu fakat özelliklerinin yetmediğini ve bilgisayara eklentiler yapılrak sistemi kaldıracağını anlattı ve bu pc ye yapılacak eklentiler ve kamera sistemi aşşağıdaki listedeki gibi olduğunu vede bir firmadan aldığı fiyatında kdv ve işçilik dahil 800 tl olduğunu birde bizim fiyatları merak ettiğini söyledi:
1 4 kanal 100fps kayıt kartı
2 4 adet 540 tvl gece görüş kamerası
3 100 metre 2+1 cctv kablo
4 adaptör v diğer aparatlar.
5 1 gb kingston ddr2 rem
6 256 mb geforce ekran kartı
7 pc kasası pover

bu liste kdv ve işçilik dahil nasıl 800tl olur yoksa ben ürünleri çokmu pahalı alıyorum ki 540 tv line IR kamera dahil bu fiyata

1 4 kanal 100fps kayıt kartı-- 120 alıyorum
2 4 adet 540 tvl gece görüş kamerası-- tanesi 500 tvl 115
3 100 metre 2+1 cctv kablo metresi --30tl
4 adaptör v diğer aparatlar.:confused:
5 1 gb kingston ddr2 rem:confused:
6 256 mb geforce ekran kartı:confused:
7 pc kasası pover :confused:

Forum istatistikleri

Konular
127,969
Kullanıcılar
449,614