desi alarm niçin tek numara

ben yıllardır desi alarm bayilini yapmaktayım iş yeri ve ev alarmları tek kelimeyle sorunsus ve harika bir montajcının aklına gelebilecek ve ihtiyacı olan her şarta cevap verbilmekte ve tamamen yerli bizim fiyat olarakta çin mallarıyla rekabet içinde çok bir fark yok denemenizi tavsiye ederim.

bence de fiyat olsun türk malı olsun teknim bir numara ...reklamı basmışsın biraz ama :D görüşlerin için sağol

üstadım desi alarm panellerinin programlama kılavuzu lazım acaba sende bulunurmu şimdiden teşekkür ederim iyi günler ..

slm abicim benim kuşlarım var hırsızlar devamlı calıyor alar sistemi nasıl kurarım ama elektrikli kapı kilitlerinide kulanacam ayrıca şifrelide olacak

slm abicim benim kuşlarım var hırsızlar devamlı calıyor alar sistemi nasıl kurarım ama elektrikli kapı kilitlerinide kulanacam ayrıca şifrelide olacak

kapıya cama manyetik kontak koy abi acıldımmı alarm versin yeri görmeden bişey söylenemez ama,,şifreli kapı gecis sistemleri var kartla calısanları da var biraz arastır bulursun bulamazsan konu ac biz seni bulalım saygılar

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri