Derleyici hatası ccs pic c

hamdisuat

Üye
değerli üstadım şu 2 gün içerisinde babamın vefatı nedeni ile memlekete geçtim, cenaze-defin işlemleri ile meşguldüm, bilgiler için çok teşekkür ederim.

KAZIMUGUR

Onursal Üye
Onursal Üye
Allah CC rahmet eylesin , sizleri Cennet de kavuştursun.

hamdisuat

Üye
Allah CC rahmet eylesin , sizleri Cennet de kavuştursun.
Sn Kazım Hocam Allah sizlere, sevdiklerinize sağlıklı ömürler ve cümlemize ölümün de hayırlısını kısmet etsin elden ayaktan düşürmesin, sevdiklerimize yük etmesin.

muratmert4

Usta Üye
S.A.
Başın sağolsun üstadım. Allah rahmet eylesin.

şeriban

Üye
Merhaba ben ccs c derleme yaptıgım zaman usb_cdc_init(); hatası veriryor ne yapmalıyım yardım eder misini

aynı sorun bende de var, o mesaj hatasını düzeltseniz bu sefer de "16f727.h" dosyasını açamıyorum mesajı alacaksanız büyük ihtimalle. Ya bir program kurulum hatası ya da yazılım dili ile kullanılan program arasında uyumsuzluk olabilir mi? Örnek ben MPLAB üzerinden bir proje deniyorum, microchip üzerinden CCS C ile uyumlu çalışması için bir dosya yükledim, (ledin yanıp sönme projesi-high/delay/low/delay şeklinde) 16f877.h dosyası okunamıyor mesajı alıyorum. Belki de dosya uzantıları ile bir sorun yaşıyorum.
Not: Biraz önce sorun düzeldi ancak şimdi de crg dosyası istiyor. Yaptığım işlem: mplab'ın "language tool suit"ine ccsc yi girmek ve doğru adımları takip etmek. Konuyu google da bulmak mümkün ya da kaynak "ccs c ile pic programlama" kitabı (belki yazar adı vermek yasaktır bilmiyorum)
Merhaba, bende aynı sorunu yaşıyorum. CCS C de unknown device type hatası alıyorum. Söylediğiniz adımları daha açık anlatır mısınız rica etsem ?

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
110,952
Kullanıcılar
409,221
Son üye
Mete Y

Yeni konular