Derin dondurucu tavsiyesi ve BOSCH GSN36VLFP yorum?

nukleersantral

Katılımcı Üye
Merhaba arkadaşlar, yakın zaman içinde dolap tipi bir derin dondurucu alma planımız var eşimle. Siz beyaz eşya ustalarımızdan tecrübelerinize dayanarak fikir almak istiyorum. Malum oldukça maliyetli cihazlar.

Ayrıca BOSCH GSN36VLFP modeli görünüşte aklıma oldukça yattı. Galiba Siemens ile ortak üretim çünkü incelediğim bir kaç modelde model isimleri farklı ancak Siemens ve Bosch ürünlerin bire bir aynı olduğunu gördüm.

Bir de kullanımda nofrost daha konforlu belki ama ömür açısından bir fark var mı sizce? Statik soğutma, aktif soğutma vs.

birde Liebherr markasını araştırınız. genel olarak otel endüstrisi için üretim yapar ama ev ürünleri çok kaliteli ve lüx

birde Liebherr markasını araştırınız. genel olarak otel endüstrisi için üretim yapar ama ev ürünleri çok kaliteli ve lüx
Bu markayı gördüm ancak fiyatları Bosch Siemens gibi markalardan bile daha uçuk olduğu için incelemeyi düşünmedim hiç. Ancak inceleyip karşılaştıracağım.

Bu markayı gördüm ancak fiyatları Bosch Siemens gibi markalardan bile daha uçuk olduğu için incelemeyi düşünmedim hiç. Ancak inceleyip karşılaştıracağım.
spot ürün satılan bir mağazadan teşhir ürünü diye çok ucuza aldım, adamlar beni kazıkladılar diye sevinmişlerdi ama ben onları kazıkladım, çünkü onlar değerini bilmiyorlardı.

bazen ucuz olan pahalıdır, bazen de pahalı olan ucuzdur. kullanım süresi kalite vs. bak benim hatun bir b*k yedi buzdolabını kullanılmaz haline getirdi, Türkiye servisi yokuşa sürdü. avusturya merkeze yazdım, haftası demedi yenisi geldi. 10 yıl oldu resmen dolabın ırzına geçtim, hala çalışıyor. benim için günümüz beyaz eşyaların ömrü en fazla 5 yıl. 30-40 yıl öncekiler seni mezara gömerler. 30 yıl önce aldığım arçelik hala bana nofrost olarak hizmet vermekte(üstelik nofrost özelliği yok diye yazar etiketinde). yani 30 yıl önceki teknolojiyi bize makyaj yapıp ta veriyorlar. hani wifi filan ekliyorlar, kartı güncelliyoruz diyorlar ama tamir edilemez hale getiriyorlar. tamir olamayan makine bize ucuz görünse de aslında en pahalı makine. vestel kapından içeri sokma- eski arçelik adamdı yenileri çok soru işareti. bosch eskiden adamdı şimdi çok güvenmiyorum, siemens amca eskiden adamdı şimdi bilemiyorum. aslında eski olan benim. ben kendimi bu kadar kötü kullandığım halde, arıza verdiğim halde çalışıyorsam (sağlık açısından) şimdikilerin ben halini düşünemiyorum. kapitalist düzende çok dikkatli olacaksın. hani yapabiliyorsan bak bakalım kaç kişi liebherr markaya şikayette bulunmuş? haaa bak aklıma geldi uğur markasını bir araştır, farkı fark edeceksin.

valla uğur aldım yıllardır hiç bir şikayetim yok. enerjisi biraz fazla o kadar . beyaz eşyada ince eleyip sık dokumayacaksın .
AT ,AVRAT, SİLAH BİRDE ELEKTRONİK , YİĞİTTE BAHT İŞİ ..

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Geri