Denetçi Elektrik Mühendisi Olabilmek İçin

gem

Üye
Arada sırada burada denetçilik belgesi almakla ilgili bazı konu başlıkları okudum. Anladığım kadarıyla da 12 yıllık mesleki anlamda çalışmış olduğunuzu ispatlamanız gerekiyor. Ama konuyu açan birçok kişi eski işyerlerini tek tek dolaşmanın zorluğu, eski işyerlerinin kapandığı gibi zorluklardan yakınmışlardı. Ben mesleğimin başlarında olsam da bundan yıllar yıllar sonra eski işyerleri veya kapanmış yerlerle uğraşmak istemiyorum. Şimdiden çalıştığım şirketten imza almam iyi olur. Şirkete hangi belgeyi imzalatmam gerekiyor, bu belgeyi nereden temin edebilirim. Teşekkürler.

Konu hakkında bilgisi olan kimse yok mu?

Arada sırada burada denetçilik belgesi almakla ilgili bazı konu başlıkları okudum. Anladığım kadarıyla da 12 yıllık mesleki anlamda çalışmış olduğunuzu ispatlamanız gerekiyor. Ama konuyu açan birçok kişi eski işyerlerini tek tek dolaşmanın zorluğu, eski işyerlerinin kapandığı gibi zorluklardan yakınmışlardı. Ben mesleğimin başlarında olsam da bundan yıllar yıllar sonra eski işyerleri veya kapanmış yerlerle uğraşmak istemiyorum. Şimdiden çalıştığım şirketten imza almam iyi olur. Şirkete hangi belgeyi imzalatmam gerekiyor, bu belgeyi nereden temin edebilirim. Teşekkürler.

Slm Arkadaşım ,
EMO - HOŞ GELDİNİZ

Elekrik Mühendisleri Odasına .
Email gönder danış ,
Sayğılar .

en az 5 yıl çalışma şartı gerekiyor. mezuniyetinizden günümüze kadar toplam 5 yıl faal olarak çalıştığınızı belgelendirmeniz gereklidir.
konu ile ilgili olarak bayındırlık bakanlığı yapı denetim komisyonu başkanlığın ile irtibat halinde olabilirsiniz.

http://ydk.yigm.gov.tr/

k
olay gelsin.

yurtdışı çalışmaları kabul ediyorlar mı bu 5 yıllık şart için. yurtdışında ssk yapmıyolar maalesef.diğer belgeleri alabilirim çalışma vizesi vs gibi

Selam arkadaşlar bu konu ile ilgili yardım edecek kimse yokmu

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri