demirdöküm york klima arızası?

husnutan

Üye
demirdöküm york salon tipi klima e6 arızası veriyor,sebebi nedir acaba?:confused:

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
0800 211 33 33

Bu numara müşteri hizmetleri hattıymış.Buradan kodun ne anlama geldiğini öğreneblir misiniz?Ona göre yardımcı olmaya çalışalım.

(kodun ne anlama geldiğini bilsem ben yaparım zaten diyorsanız o ayrı:) yani klima bilginiz yoksa diye söyledim)

demirdöküm york klima arıza kotlarından bildigim şu üçü .E1 oda sıcaklık sensör arızası E2 dış ünite sensör arızasıdır, E3 ise evaporatör sensör arızasıdır.diyerlerini şu an hatırlayamadım .Dökümanlara ulaşırsam burdan veririm

** http://www.demirdokum.com.tr/upload/SSS_Klima.pdf **

adesini ziyaret et faydalı bilgiler ve sık sorulan soruların cevapları var
kolay gelsin.

bundan baska arza kodu yokmu bu klımaların e6 arza kodunu bende arıyorum bılen varsa yardımcı olursa sevınırım

hocam cihaz 380 volt calışıyor ise iç ve dış üniteye vardiğin faz yönleri aynı olmak zorunda e6 arızası bundan kaynaklanır..

elektırıksel bı hata olabılır toprak ve fazı elektırıkcı tarafından bakılmalı sorun devam edıyorsa dıs unıte fanı ısıyı dısarıya atıyormu ona bakılmalı eger atmıyorsa gaz kacmıstır rekorlar da yag varsada gazın kactıgnı belırtısıdır

slm öncelikle cıhazın e 6 veriyo ama detaylı bi şekilde açıklarsan yardımcı olurum

kardeş e 6 arızası nın sebebi klimanızın 380 v ile çalışmasın dan dolayı komprösörün doğru yön de çalışması gerekmektedir bu sebeb ten dolayı r s t uçları wardır bu uçlar ters yada faz gelmedi ği zaman e 6 arızası verir eğer bun lar doğru ise klimanız da gaz kaçağı var demek tir

Faz sırasından kaynaklanan arızadır yetkiliservise basvurun yoksa kendiniz yapmaya kalkarsanız klimanın garantisi biter sayet garantisi bitmiş ise iç unıte ve dıs unuteedeki klemensleri açın r.s.t hagi rengte kontrol edin yanlıssa rengi rengine baglayın

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri