demirdöküm neva kombi arızası

sckrgl

Üye
arkadaşlar neva kombi çalışırken A6 uyarısı verip bir süre duruyor sonra tekrar normale dönüyor . A ve F diye çıkan hata ve uyarı kodlarının anlamlarını bilen varmı ?? şimdiden teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
neva da F li kodlar vardır.neva arıza kodlarını sen hic araştırma bence dostum ara servisini ana kartını değiştirsinler arızanın cözüleceğine eminim iyi geceler

acaba kombi çalışıyor diye bir sorun yaparmı servis çünkü normal çalışıyor arada A6 ikazı verip normale dönüyor

arkadaşlar neva kombi çalışırken A6 uyarısı verip bir süre duruyor sonra tekrar normale dönüyor . A ve F diye çıkan hata ve uyarı kodlarının anlamlarını bilen varmı ?? şimdiden teşekkürler.
Merhaba,ekranda A6 varken bizim Kombi normal çalışıyordu.Kombinin elektriğini kapattım-açtım, A6 dan kurtuldum...

O dediğiniz arıza değil[emoji23] ayrıca A6 değil D6 dır. İlk açılışta verir. Sonra ekran gidiyorsa elektronik kart arızası! Çözüm: arasına bi kaç mavilik sıkışmış [emoji23][emoji23][emoji23]

Forum istatistikleri

Konular
128,120
Kullanıcılar
449,825
Son üye
yasargokdemir

Yeni konular

Geri