Demirdöküm Aden 26000 Kombi Yardım

TEXSAS

Üye
slm arkadaslar kombı yazlık konumda sıcak su muslugunu acıyorum 1dakıka sonra ayarladıgım sıcaklıkta su gelmeye baslıyor dusta suyu ılıstırmam gerekıyor soguksu muslugunu acıyorum ve suyu ılıstırıyorum 1 veya 2 dakıka kadar su normal gelıyor daha sonra bırden tamamen soguyor daha sonra soguk su muslugunu kapatsamda sıcak gelmıyor hep soguk gelıyor ıkı muslugu bırden kapatıp tekrar sıcak su muslugunu acmam gerekıyor sıcak gelmesı ıcın yardım lütfen tesekkurler

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Cihazınız elektronik kartı arızalanmış.Benim kombide böyle olmuştu baymak 240 tl ye değişmişlerdi.Ve sorun düzeldi.

Demirdöküm ü arayın. söyleyin.gelir değişirler hiç elleme daha beter yaparsın beynini bozarsın
.

Son düzenleme:
yeğenim benimde yazlıkta var demir döküm dt 2 265 s termosifon var su basıncından dolayı çalışmıyordu.belki seninde sorunun bu olabilir.basınç için hidrofor taktırdım olay bitti.

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri