demirdöküm york klima arızası?

demirdöküm york salon tipi klima e6 arızası veriyor,sebebi nedir acaba?:confused:
cihazda gaz yok yada iç evaparatör sensör arızalı çogunlukla gazdan yapıo e6 arızasını

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
gaz kaçağı yoksa düşük voltaj veya faz sıralama hatası

Klima harelet yapıyor soğukta çalışır sıcakta E6 hatası verir . İç evatör Tıkalı dır. Önden belli olmaz arkası tıkalıdır. Çünkü arkadan emer havayı sıcak havayı evatörlerden atamadığı için aşırı ısınmadan dolayı kompresör kendini korumaya alır.

Klima harelet yapıyor soğukta çalışır sıcakta E6 hatası verir . İç evatör Tıkalı dır. Önden belli olmaz arkası tıkalıdır. Çünkü arkadan emer havayı sıcak havayı evatörlerden atamadığı için aşırı ısınmadan dolayı kompresör kendini korumaya alır.

Yazdıklarınızda çok fazla imla ve teknik terim hataları var. Bunu sizi kırmak yada rencide etmek için yazmıyorum. Yapıcı olarak yönlendirmek için yazıyorum. Yanlış anlaşılmasın.

Anlayabilmek için üç defa okumak zorunda kaldım. Ayrıca diğer arkadaşlarımız tarafından yanlışta anlaşılabilir.

Demirdöküm E6 hata kodu ve anlamı Bu klima arızası tek bir nedenden kaynaklanmaz..! 1. Faz sırası 2. Hararet 3.Gaz basıncı 4.Comp. Arızalı Son olarak elektronik kart arızalı
Daha fazla Bilgi almak isterseniz sitemizde Tüm klimaların arıza kodları yer almaktadır. Ayrıca Klima arızaları ile ilgili Teknik bilgiler Yer Almaktadır.
Not : İlgili bölümden diploması olmayan klima tamir etmeye kalkmasın

Forum istatistikleri

Konular
127,958
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri