Demir Direk Detay Çizimi

quaker

Üye
Arkadaşlar
Demir direklerin detay çizimleri ile ilgili hiçbir kaynak bulamadım. mesela k1 tipi direk hangi tip demirden yapılır, imalatı nasıl yapılır. elinde böyle bir çizim olan arkadaşımız yardımcı olursa çok sevinirim.
selamlar

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Merhaba! Elimde şu an için bir çizim yok ama, daha önce demir direklerle ilgili yapmış olduğum çalışmalarda ki analiz var. Bütün demir direkler var, AG,OG, AG+OG
Umarım işini görür. Ekine koyuyorum.

Ekli dosyalar

• Demir Direklerr.jpg
    Demir Direklerr.jpg
    104.8 KB · Görüntüleme: 1,041
Merhaba! Elimde şu an için bir çizim yok ama, daha önce demir direklerle ilgili yapmış olduğum çalışmalarda ki analiz var. Bütün demir direkler var, AG,OG, AG+OG

eki yükledim cıktıda aldım cok iyi bir kaynak diye düşünüyorum güzel olmuş ama bazı yerler tam cıkmıyor birdaha scan edilip düzenlenmesi mümkün mü.tşkler

Merhabalar ,
Aradığınız OG. ve AG. demir direk teknik resimlerini EMO. (Elektrik Mühendisleri Odası) ndaki tip projelerden temin edebilirsiniz. Tekil olarak ne aradığınızı bildirebilirseniz elimde varsa gönderebilirim.
Selamlar . .

Merhaba, bana da demir direklerin imalatı nasıl yapılır, hangi tip tezgahlarda yapılır, imalat prosesinin adım adım aşamaları hakkında bilgiler lazım. Ellerinde bu konularla ilgili bilgi olanlar paylaşırlarsa sevinirim. Kolay gelsin herkese

bu direkler neye göre seçilir. mesela p1 pilonu ve k1 kirişi kullanılan projede bu taşıyıcı sistemi neye göre belirlenmiştir. Hesapları nasıl yapılır

çok güzel çalışma olmuş ellerine sağlık,
ek teki dosyayı indirdim ama çıktı alındığında çoğu yerler okunmuyor,
acaba bu tablonun pc de yazılı olanı varmı, acil lazım yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar ,
Aradığınız OG. ve AG. demir direk teknik resimlerini EMO. (Elektrik Mühendisleri Odası) ndaki tip projelerden temin edebilirsiniz. Tekil olarak ne aradığınızı bildirebilirseniz elimde varsa gönderebilirim.
Selamlar . .
Bana N14 veya D16 direğinin perspektif autocad cizimi lazım yardımcı olabilecek var mı?

Ekli dosyalar

• ag demir direk imalatı.pdf
    1.5 MB · Görüntüleme: 212
  • og demir direk imalat resimleri.pdf
    2.1 MB · Görüntüleme: 209

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye