delta sürücüleri

arkadaşlar delta sürücüsü ile bir motoru sinyal vererek önce hızlı o sinyali kesip baska bir sinyalle aynı yöne yavaş calıştırmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
dijital girisleri kullanarak yapabilirsin
2 hız tanımlarsın hızlı ve yavas
model numarası ne surucunun ? soylersen yardım ederim

Saat yönüne döndürmek için MI01 - MI03 -MI04 ve DCM çıkışlarını kullanarak 05.00 ve 05.01 parametlerine de istediğin frekans değerini girerek yapabilirsin. Saatt yönü tersi için MI01 yerine MI02 kullanacaksın. 2 den fazla hız seçeneği tanımlamak istersen 05.02, 05.03... devam edebilirsin.

sinyali gnd ucundan alıp MO cıkışına birisini bagladın sadece bu cıkış calıştırdı diğerleri calıştırmadı . Elimdeki DELTA VFD - L sürücü yardımcı olursanız sevinirim

Elimde DELTA VFD-L model bir sürücü var. motoru önce hızlı belirli bir süre sonra sinyali beğiştirerek aynı yönde yavaş calıştırmak istiyorum

L serisi için M0 + M2 + M3 + GND çıkışını kullanacaksın. 5-00, 5-01, 5-02 parametrelerini de istediğin frekans deperleri için kullanacaksın.
Linkte Türkçe dökümanı var. İçinden çıkamazsan Türkiye Distribütörü Fast Ltd. 0216 574 94 34 nolu telefondan teknik servisden destek al. Sağolsunlar her soruya cevap veriyorlar...

http://www.deltaotomasyon.com/deltacd/quick_start/ac_surucu/vfdl.pdf

Arkadaşlar elınız de basıt bı backup devre varmı plc lı servo motor kontrolu encoder degerlerıne gore duran ve calıstırabılen basıt bır devre.....

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Geri