delta plc'nin geleceği hakkında

Arkadaşlar merhaba
çalıştığım fabrikada buradaki arkadaşların destek konularını okuyarak, gerek sorarak gemo ar2 plc ile 6 adet enjeksiyon makinesinin panosunu yeniledim... sonra biraz daha ileri seviyeli ekranlı otomasyon delta ürünlerini öğrenerek iki makinenin panosunu yeniledim, hali hazırda 24 saat çalışıyor.
üçüncü makine için uğraşırken delta dvp04DA ürüne ihtiyacım vardı, nette aradığım tüm firmalarda stokta kalmadığını söylediler, Deltanın Türkiye temsilcisi F.A.S.T firmasını aradım " aradığınız ürün elimizde kalmadı, bizim delta ile alakamız kalmadı... delta firması Türkiye'de ofis açmaya niyetli... " gibi şeyler söylediler.
her daim desteğini esirgemeyen forum sitesi http://www.deltaotomasyon.com 'da kapanmış. ( en çok üzüldüldüğüm kısım burası)
elimde yenilemem gereken 12 makine daha var, delta ürünlerinden vazgeçip farklı bir plc yemi yönelmeli miyim?
ileride ek parça sıkıntısı yaşamak istemiyorum.

Bana ulaşırsan delta cpu analog kart digital ilave modul temini konusunda yardımcı olurum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,963
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri