delta plc'nin geleceği hakkında

yaptığım işlerde fonksiyon blok oluşturmak önemli benim için o nedenle fatek'i butür işlerde tercih etmiyorum. Panasonic plc deneyebilirsiniz savior otomasyon forum ve destek olarak iyidir ama deltaya alışmış ve deltayı tercih edenler (benim gibi) biraz sabırla herşey netleşir fazla sürmez eminimki birçok şikayet maili alıyorlardır şuanda en kısa sürede hallederler bu belirsizliği

Bundan sonra F.A.S.T. ye güvenilebilir mi?
şahsen ben mesafeli yaklaşırım artık FAST'a

Moderatör tarafında düzenlendi:
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Arkadaşlar bilmeden yargısız infaz yapmayın bence. Bu işlerin ticaret hukuku var bilmem neyi var. Belki bam diye bırakmak zorunda bırakıldılar. İşin arkada kalan kısmını bilmeden bence yersiz yorumlarda bulunuyorsunuz.

Burada suclu Fast imiş Delta imiş bulsak ne sonuç elde edeceğiz ki. Bir şekilde bu ilişki sonlandı ve bu markaya bel bağlayan başka alternatif düşünmeyen otomasyoncular zor durumda kaldı.

İşte bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için alternatif bir markayı da öğrenmeliyiz.

Gelecekte de bu gibi durumlarla karşı karşıya kalinmayacagini hiç kimse garanti edemez.

Arkadaşlar bilmeden yargısız infaz yapmayın bence. Bu işlerin ticaret hukuku var bilmem neyi var. Belki bam diye bırakmak zorunda bırakıldılar. İşin arkada kalan kısmını bilmeden bence yersiz yorumlarda bulunuyorsunuz.

Biz burada bunu tartışmıyoruz FAST firmasının en azından forum veya kendi sitesi üzerinden biz müşterilerine hiçbir bilgilendirme yapmadan herşeyi biranda kesmesinin yanlışlığını tartışıyoruz.
Ben şahsen bu olaylar olmadan yaklaşık bir hafta önce butür birşeyin olabileceğini duydum ama FAST bir açıklama yapmadığı için kulak ardı ettim ama duyularım gerçek çıktı.

FAST burada bir duyuru yaparak en azından forum sitesini kısa sürelide olsa açık bırakabilirdi nasıl burada DELTA ile yapılan paylaşımlara bir engel yok ise oradaki paylaşımlarada bir engel olacağını düşünmüyorum.

Burada FAST firmasının yaptığı DELTA'ya kızıp müşterilerini yarı yolda bırakmasıdır kiii bu ticari ahlaka sığmaz ve kazanılan güvenide zedeler.

Kaldıki ben bunları kendi tarafımdan bakarak yazmıyorum benim için DELTA olmazsa Fatek olur GMT olur Panasonic olur Omron olur Siemens olur farketmez neticede hepsini biryere kadar kullanabiliyorum.

Son düzenleme:
Sayın shox haklısınız,neticede o sitede sadece fast'ın verdiği bilgiler değil,benimde sizinde,başkaları gibi paylaşımlarımız ve bilgiler vardı.Emek ve bilgisini paylaşanlar ne olacak?
Uyarı verdiler ama sadece 1 gün,ertesi gün kapattılar.
Ticari ahlaka hiç uymuyor.Forumdaki İnsanlara ve bilgi paylaşanlara da ayıp ettiler..

müşterilerini cezalandırmaları, güvenlerini kaybetmeleri kendi zararlarına olur. umarım biran önce bu yanlışlarından dönerler, bilakis yeni getirecek ürünlerini kullanmakta çoğu kişi tereddüt edecektir.

arkadaşlar delta plc ile çalışan bir kişi olarak bu konudakı gelişmeler benımde canımı sıkmadı değil aslında fakat katılmadıgım bazı hususları buradan acıklıga kavusturmak ısterım.
fast uyarı yapmadan forum sıtesını kapatmadı bır kere bu konuda forum sitelerınde uyarı yaptılar.
Siz uyelerımız adına Mehmet beyle bır görüşme yaptım .şürecin işleyişi nasıl olacak bızler bu urünlere nereden ve nasıl ulasacağız dıye sordugumda mevcut bayılerle devam edilecegini ve bu bayılerın lojıstık sorununu cozmeye calıştıklarını ve bunun en kısa surede cozumlenecegını
delta turkıye bunyesınde ıse gerek teknık destek vede teknık servıs konusunda calısma arkadaslarının ıstıhdamı ıle ılgılı calısmaların devam ettıgını ve en kısa surede sorunların gıderılecegını belirtmişlerdir.

Son düzenleme:
arkadaşlar delta plc ile çalışan bir kişi olarak bu konudakı gelişmeler benımde canımı sıkmadı değil aslında fakat katılmadıgım bazı hususları buradan acıklıga kavusturmak ısterım.
fast uyarı yapmadan forum sıtesını kapatmadı bır kere bu konuda forum sitelerınde uyarı yaptılar.
Siz uyelerımız adına Mehmet beyle bır görüşme yaptım .Mehmet beyın belirttiğine göre fast ile başlayan sürec 2014 yılında başlamış ve bu başlayan süreç görüşmeler olumsuz sonuclanınca yolları ayırma kararı alınmıs oldugunu belirtmiştir.
şürecin işleyişi nasıl olacak bızler bu urünlere nereden ve nasıl ulasacağız dıye sordugumda ise
mevcut bayılerle devam edilecegini ve bu bayılerın lojıstık sorununu cozmeye calıştıklarını ve bunun en kısa surede cozumlenecegını
delta turkıye bunyesınde ıse gerek teknık destek vede teknık servıs konusunda calısma arkadaslarının ıstıhdamı ıle ılgılı calısmaların devam ettıgını ve en kısa surede sorunların gıderılecegını belirtmişlerdir.
Sayın @gezer77 FAST bilgilendirme yaptı tamam ama siteyi kapatmadan nekadar süre önce yaptı sorarmısınız lütfen?

Ben FAST'tan 1 adet SV2 1adet SS2 1 adet 10" panel 4 adet VFD-E inverter 4 adet ASDA-B2 siparişi verdim 2 gün sonra kargom geldi direk foruma girdim kapanmıştı ve ben bu siparişi vereli daha 2 gün olmuştu ve forumda böyle bir uyarı görmedim ( şiparişi verdikten sonra ürünler gelene kadar yani 2 gün foruma girmedim ) ürünler gelipte foruma bakınca resmen şok oldum siz düşünün benim düştüğüm durumu ne hissedersiniz?
Üstelik onlara 4,5kw servo motor siparişi vermek istediğimde bana 2 ay temrin verdiler demedilerki böyle bir olasılık var siz her ihtimale karşı farklı yerlerde ve kanallarda arayın bu sorunlar çözülmeden ürün siparişinizi alamayız demediler 2 ay temrini onaylasaydım acaba nasıl bir dönüş olacaktı çok merak ediyorum.

sayın shox bu ürünlerle ilgili sorunda gerek buradan yazarak gerekse yerel bayı kanallarındakı teknık destek bırımlerı onlardan yardım alabılırsınız .

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,928
Son üye
welat karzan

Yeni konular

Geri