Delta plc yi c# a bağlamak

Abilerim delta plcyi nasıl c# a bağlarım yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Ethernet / Rs232 (Rs485) ile bağlayabilirsin. Haberleşme konusunda bilgin var mı?

Pek bilgim yok bu konuda yeniyim henüz üniversitesi öğrencisiyim okulumuzda uzaktan eğitim olduğundan dolayı pek bilgi edinemedim ama plc de gayet başarılıyım manitigim yetiyor biliyorum şuan yapmaya çalıştığım şey c# ile bir buton yapıcam ve plcye sinyal yollamak istiyorum bu olayı bı anlasam gerisini yaparım diye düşünüyorum ama bir türlü beceremedim. Yardimci olursanız çok sevinirim...

Pek bilgim yok bu konuda yeniyim henüz üniversitesi öğrencisiyim okulumuzda uzaktan eğitim olduğundan dolayı pek bilgi edinemedim ama plc de gayet başarılıyım manitigim yetiyor biliyorum şuan yapmaya çalıştığım şey c# ile bir buton yapıcam ve plcye sinyal yollamak istiyorum bu olayı bı anlasam gerisini yaparım diye düşünüyorum ama bir türlü beceremedim. Yardimci olursanız çok sevinirim...
Projeyi tamamlamayı basarabildinizmi hocam eğer cevabınız evet ise bana yardımcı olabilir misiniz ?

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri