Delta plc ve hmi simülatör kullanarak çalıştırma

legend_349

Üye
arkadaşlar delta plc ve delta hmI simülatör programı kullanarak her ikisini aynı anda bir biriyle çalıştırabilirmiyim. Çalıştırabilirsem nasıl çalışacak acaba

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
selamun aleykum arkadasim
elinde bir adet plc olmasi lazim yoksa yapamazsin
pcde hmi programini hazirla plc programini yukle pcyi hmi olarak kullanacksin

device_name Cihazımdan your_app_name ile gönderildi

selamun aleykum arkadasim
elinde bir adet plc olmasi lazim yoksa yapamazsin
pcde hmi programini hazirla plc programini yukle pcyi hmi olarak kullanacksin

device_name Cihazımdan your_app_name ile gönderildi

aleykümselam arkadaşım tşkler.
birde benim bir programa ihtiyacım var örnek bir programa delta plc de analog giriş kullanacağım cetvel olarak ve ben bunda üst limit alt limit seçmem gerekiyor panelden elinizde hazır örnek bir program varsa gönderebilirmisiniz.

delta otomasyon sitesinden indirebilirsin orda proje paylaşan arkadaşlar oluyor benim elimde hazır proje yok

ben daha önce denedim s 7 200 siemense programı yükledikten sonra similatörle bağlanmayı denedim sonuç alamadım deltaya konuyu danıştığımda oparatör panellerinin bütün plc modelleri ile kullanıldığını fakat simule olarak her modelde cevap alamayacağımı söylediler denemedim ama delta plc ye similatör sorunsuz çalışıyormuş bilgilerinize

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri