Delta Plc Programı

paylaşım için teşekkürler

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
online iken programda değişiklik yapıp plcye yükleyemezsiniz.. ancak programdaki değişken dataların içeriğini değiştirebilirsiniz

Arkadaşlar delta plc ile op panelini nasıl haberleştiriyoruz.Lütfen yadım .

Operatör paneliniz nedir? Delta ise rs-232 veya rs485 üzerinden haberleştirebilirsiniz.Operatör panel tarafından seçenekler konfigürasyon bölümünden protokol ayarlarınızı yapmanız gerekir.Buna göre plc ile haberleştirebilirsiniz.
RS-232 veya RS485 bağlantısı ile ilgili aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz.
Delta Otomasyon • Konuyu görüntüle - Kablo Bağlantıları v1.2

programlama konusunda kurs veren arkadaşlar varmı acaba paketleme makinaları yapıyorum saygılarımla

Paylaşım için teşekkürler.plc proğramını kurduktan sonra örnek proğramlar nerden görebiliriz.Saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadslar delta pls ye hiç program yazmadım buna nasıl program yaza bilirim:(

delta WPLSoft ta similasyon yapabılıyonuz ama kısmı sadece kontaklarla oynayabılırsınız on-off tmr ,lar sayıyo counter,da man contakla saydırıyonuz kısmı yanı plc ile denersenız hersey ortada..ben 150 tly aldım bıtane eve oynuyom onla :)

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,901
Son üye
reisaziz34

Yeni konular

Geri