Delta PLC Password

BU makina menderes tektilde mi ali.... bey

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
bence insanların emeğine saygı göstermek lazım.böyle bir durumda programı yeniden yazmak en iyi çözüm.bunu yapmakla hem tekniğimizi geliştiririz,hemde yazdığınız programı istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.sonuçta program size ait olur.

arkadaşlar merhaba lar ben 2 tane delta plc şifesi kırdım kendi yazdığım özel bir programla isteyen bana ulaşsın. ama ticari olarak yapıyorum bu işi şifreyi kırarsam ki bu güne kadar kırdım . ozaman ücret talep edilir.

arkadaşlar merhaba lar ben 2 tane delta plc şifesi kırdım kendi yazdığım özel bir programla isteyen bana ulaşsın. ama ticari olarak yapıyorum bu işi şifreyi kırarsam ki bu güne kadar kırdım . ozaman ücret talep edilir.

2 tane delta plc şifresi kırdım dediniz.Bunlar delta plc'nin hangi serileriydi?

Bence yonetıcıler bu tur sıfre kırma taleplerı olan konuları bloke etmelıler
bızler plc programcısıyız ve bır emek harcayıp program yazıyoruz ekmek kazanıyoruz
kontrol kalemı de bu tur ısteklere ızın vermemelı dıye dusuyorum
hazır tez ısteyenler
plc sıfresı cozmek ısteyenler
amacları ne olursa olsun bence bu ıs telıf hakkıdır
sızlerden rıcam bu konuya el atmanız

selam arkadaşlar.
kimsenin emeğinde gözüm yok benim emeğimde de kimsenin gözü olmaz inşallah.
bende program yazıyorum ve çözümleri paylaşmaktan da çekinmiyorum.
biz tayvandan bi ton para verip makina aldık ve makinanın üzcretine ilave 5 000 € yazılım ücreti aldılar ve şimdi (delta)panele müdahale etmek zorundayım ve edemiyorum çünki parasını ödediğim halde şifre koymuş.
türkiye içinden olsa zaten adamı bulur hallettiririm.
şifre kırma taleplerini yalnış anlamayın lütfen.

alex eger bulabılırsenn oyle bısı paylasırsan sevınırım bızımde ıhtıyacımız olur ...

Delta DVP Series Password Reader

Not:Alıntıdır...

Ekli dosyalar

• Delta PLC.rar
    61.7 KB · Görüntüleme: 362
Arkadaşlar bence elinize geçen plc şifre çözme programlarını kritik yerlerde denemeyin yanlış bir program olup komple içeriği silebilir
önce kenarda bulunan boş bir makineniz varsa onda denemekte fayda var
bu işler uzmanlık gerektirir

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,854
Son üye
Enes.trk

Yeni konular

Geri