Delta plc ile alakalı ileri seviye kitab varmı

zikomo

Üye
delta plc basladım nereden baslıyacam ne yapacam kafam karma karısık soyle a dan baslayıp z kadar kadar bir kitab varmı butun uygulamlar genelde aynı muhurleme set rst cnt tmr mov ve bir kac karsılastırma secenekleri bu datalarını nasıl kullanacagım kapladıgı alanlar nereleri sadece kumanda bilgim var yardım olursanız sevinirim online kurs varsa bildiginiz onada katılabilirim

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhabalar,
A'dan z'ye herşeyi kapsayan bir kitap bulmanız biraz zor. En azından ben denk gelmedim
İnternette başlangıç düzeyinde e-kitaplar veya ücretli online eğitim veren kurslar mevcut.

Öğrenme süreci olarak; Önce başlangıç düzeyindeki dokümanlar ile programı ve olayı anlamaya çalışın. Bu sırada delta.turkey sayfasını ve ürün ile ilgili user manual kurcalayın.

Sıkıntılar ile karşılaştıkça öğreneceksiniz zaten.
Öğrenmenin sırrı ilgi ve sabır.

online varmı bildiginiz kurs yazarsanız sevinirim ben bulamadım

https://www.udemy.com/
Bu sitede ücretli eğitimler mevcut. Fakat iyidir veya kötüdür diyemem.

Ekli dosyalar

• Temel Seviye PLC Eğitim Notları.pdf
    193.5 KB · Görüntüleme: 64
Kahin değilim bilemem neye bakıp bakmadığını. Yardım istedin, elimizden geleni yapmaya çalıştık
Beğenmedi isen; Deltanın sitesine gir. Kullanım kılavuzlarını indir. Herşey kılavuzlarda mevcut.
Kolay gelsin.

shox cok tsk ederim aradıgım cogu var tsk ederim

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri