Delta Plc Dop panel ile delta-vfd inverter ör

Merhabalar elimdeki malzemelerle dop panel ekranından inverterin hızını ayarlamak istiyorum acaba yardımcı olabilirmisiniz

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
MERHABALAR ELİMDE S410 PANEL VE VFD SERİSİ SÜRÜCÜ VAR.SÜRÜCÜYÜ KENDİ KONTAK ÜZERİNDEN START VERİYORUM HIZINI POTANSİYOMETRE DEN HIZINI İSTEDİGİM ŞEKİLDE AYARLIYA BİLİYORUM AMA CİHAZIN ÜZERİNDEKİ HIZI PANELDE NASIL GÖRE BİLİRİM SÜRÜCÜDEN HANGİ PARAMETRE AYARI YAPMAM GEREK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM İYİ ÇALIŞMALAR

MERHABALAR ELİMDE S410 PANEL VE VFD SERİSİ SÜRÜCÜ VAR.SÜRÜCÜYÜ KENDİ KONTAK ÜZERİNDEN START VERİYORUM HIZINI POTANSİYOMETRE DEN HIZINI İSTEDİGİM ŞEKİLDE AYARLIYA BİLİYORUM AMA CİHAZIN ÜZERİNDEKİ HIZI PANELDE NASIL GÖRE BİLİRİM SÜRÜCÜDEN HANGİ PARAMETRE AYARI YAPMAM GEREK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM İYİ ÇALIŞMALAR

Daha önce forumda bir arkadaşımızın paylaştığı bir örnek vardı. Bundan faydalanabilirsiniz. Sürücü-ekran varsa plc arasını rs-485 bağlantısını yapıp, sürücü parametrelerini ayrlayıp aşağıdaki programı uyarlayarak yapabilirsiniz. Takıldığınız noktalar olusa tekrar sorarsınız. Kolay gelsin. İyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

• DOP - 2 Inverter Haberleşme.rar
    16.6 KB · Görüntüleme: 95

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri