Delta plc ısp soft

zikomo

Üye
delta plc yeni baslıyacam hangi program iyi wfl mi ısp soft mu hangşsşnden baslıyayım ustalarım

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Ispsot ile başla bu yıl içinde büyük bir güncelleme alacak 50mc serilerinide buna dahil etme çalışmaları başladı.
Zaten wplsoft desteğini birkaç seneye keseceklerini duydum.

çok tşk ederim shox bunun hangi veriyonu kulllanmak gerekli fark varmı aralarında versiyonların

Ispsot ile başla bu yıl içinde büyük bir güncelleme alacak 50mc serilerinide buna dahil etme çalışmaları başladı.
Zaten wplsoft desteğini birkaç seneye keseceklerini duydum.
Wpl soft desteğini keserlerse isim zor
Bu haberi duyduğunuz kaynak sağlam mı peki ??

Wpl soft desteğini keserlerse isim zor
Bu haberi duyduğunuz kaynak sağlam mı peki ??
Birkaç ay önceki fuarda Delta Türkiye standındaki arkadaşlar aynen böyle söylediler.
Kaldı ki wplsofttan ispsofta geçmek inanın düşündüğünüz kadar zor değil herşey aynı sadece görsellik ve menüler farklı gelecek size. Çünkü wplsoftu kullanan kişi zorlanamaz komut girdileri yapıları birebir aynı.

İsp nin bana ters gelen yanı, ortadan bir yerden alt sıraya hat çıkışı yapamamam.

İllaki yeni network yaptırıyor.

Yada ben beceremiyorum!!!

bu network 1 network 2 ne durumda acacagız onları ne kadar uzunlugunda olması lazım bunun için bir olcu varmı

Önce out çıkışlarını koyup sonrasında ilgili çıkışa tıklayıp LD M0 yazarsanız dallanma yaparsınız ama benim tavsiyem her netvorke sadece bir y cikisi koyun ve bir networke en fazla 5 m cikisi koyun takibi kolay olması amacıyla
İsp nin bana ters gelen yanı, ortadan bir yerden alt sıraya hat çıkışı yapamamam.

İllaki yeni network yaptırıyor.

Yada ben beceremiyorum!!!

• Beğen
Tepkiler: huh
Network çıkışı programın isleyisine gore açılır zaten alışınca bu refleksi siz kazanacaksınız
bu network 1 network 2 ne durumda acacagız onları ne kadar uzunlugunda olması lazım bunun için bir olcu varmı

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri