Delta PLC İle Allen Bradley İnverter Haberleşmesi

tayfun89

Üye
delta plc ile allen bradley inverter haberlesmesi hakkinda bilgiye sahip olan war mi? 14ss ile haberleştirmeye çalışıyorum fakat allen bradley inverter e nasıl data yazıp okuyacağımı bulamadım yardım ederseniz teşekkür ederim

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
bu konu hakkında bi bilgisi olan yok mu ?

bENDE bağlanmadım hiç şuana kadar. Konuda yok galiba. Araştır forumu..........

güncel....

Delta otomasyonun Türkiye dağıtımını FAST şirketi yapıyor. kontrol kalemi formunda FAST şirketinin elemanları var, onların nick isimlerini bilmiyorum. Delta'nın modbus PLC haberleşmesi üzerine birçok örneği var bunların adreslerini allen bradley inverterin ilgili adresleri ile değiştirerek yapabilirsin allen bradley inverterin modbus rtu adreslerini sitesinden ilgili modelden bulabilirsin. Örnek adres http://www.ab.com/support/abdrives/powerflex4/appnotes.html

delta plc ek modul nasıl bulurum ıkşncı el yenı basladım egıtımmıme lazım lutfen bılgıverırmısınız

Sn. cemmil_,

Forumumuzda ikinci el satışı yasaklanmıştır.

Bilginize,

aslında dürüst olsalar forumda da ikinci el satışlar olsa çok daha iyi olur duymustum bir ara yapılmıs bu sistem ama çok aldatmışlar :(

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,935
Son üye
mehmetenessunger

Yeni konular

Geri