Delta LİNK haberleşme

Ben de var ekliyeyim
Teşekkür ederim çok yardımcı olursunuz bana.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Buradan indir tüm örnekleri ekledim :)
Teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz.

Delta Türkiye ofisini açtıktan sonraki hizmetini hiç beğenmedim açıkçası basit ve orta ölçekli işlerde kendime yeni bir plc markası seçme zamanı geliyor sanırım.

Bilmiyorum ben delta kullanıyorum daha önce kullanmıştım.

delta iyide bu türkiye ofisini açtıktan sonra hep bayilere yönlendiriyor oralardan bilgi alın diyor sanırım daha altyapısını oluşturamadı biraz zamana ihtiyaçları var ama o zamana kadar biz tahammül edebilirmiyiz bilemiyorum :)

Benimde en merak ettigim konu delta form sitesindeki o nadir bulunur bilgiler...Bileydim tum siteyi indirirdim :)

Delta Türkiye'nin yerinde olsaydım parayı basar o forum sitesini alırdım şimdi gelen yönetim yapmaya çalışsa en az 1 yılda hazırlayabilir bu şekilde bir kaynağı.

Şu anda ofis desteği hiç yok diyebiliriz bu şekilde giderse delta çok kan kaybeder hatta şuandaki bu boşluğu teknik destek olarak doldurabilen firmalar deltanın payını alırlar yavaş yavaş

Delta Türkiye ofisi acil toplantı yapıp,biz kullanıcıların mağduriyetini gidermeli.Yoksa herkes kaybedecek.

Bunun için delta Türkiye ofisine değilde bence direk grubun merkez yönetimine mailler atarak iletişime geçmek ve merkezin bu duruma müdahale etmesini sağlamak yoksa buradakiler vur patlasın çal oynasın derler bu şekilde görünen şuanda bu.

Arkadaşlar LINK bağlantıyı sonunda kurdum dosyayı ekliyorum ihtiyacı olan arkadaşlar faydalansınlar.
Dosya içerisinde txt. dosyasını mutlaka okuyun çok yardımcı olacaktır.

Ekli dosyalar

• 1SV-1SS2-3VFD Haberleşme.rar
    6.2 MB · Görüntüleme: 91

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler