Delta ASDA-B Servo surucuyu S7 200 ile surmek

thefcs

Üye
Merhaba arkadaslar,

Daha once delta servo + S7 200 uygulaması yapanlar uygulamada sıkıntı yaşadılar ise paylasabilirler mi ?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
s7 200 plc ıle surdugumuzde delta servo motor kararlı bır sekılde dönmemıstı delta plc ıle sorun yasamamıstık

Bu sorunun kaynagı nedir acaba ?
Bu ikili ile bir proje aşamasındayım karşılaşabileceğim sorunların bilmek istiyorum forma konuyu acmamın nedeni de daha once sizin yazmış olduğunuz mesajdı

Bu tur sorunla karşılaşan başka arkadaşlar var ise sorunu nasıl çözdüklerini açıklayabilirler mi

Bu ikiliyi birlikte kullananlar yorum yazabilirler mi ?

aynı sorun olmazsada sayın üyemiz ben konuyu baska bir şekilde yaşadım plc markam delta iken ben servo olarak baska bır marka denemek istemiştim fakat servo kararlı calışmadi
sonucta servo sürücüde delta asd-b ye geçince sorun düzeldi.
pals surme komutlarına hakim değilseniz o durumda sorun yasayabiliyorsunuz veya sizin gonderdiginiz palse gore kararlı olamayabiliyor servolar denemenizi yaparak yazarsanız sevinirim delta servoda 1-08 parametresi bircok konuda yardımcı olabiyor bu tip sorunlara

s7-200 ile bu durumu denemedim fakat araştırmalarım s7-200 ile pwm kulllanmaktansa PTO çıkışını kullanarak çok daha kararlı ve yazılım kısmı daha basit sürülür kanaatindeyim

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,925
Son üye
Taylor Quinntin

Yeni konular

Geri