Delta ASD A2 AL 01 Hatası

hakooo1

Üye
Merhaba herkese iyi çalışmalar 4 yıldır çalışan bir makinamda A2 0.75kw servo motor var fakat dünden beri AL 01 hatası vermeye başladı sürücü arada çalışıyor arada duruyor yardımcı olurmusunuz?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Merhaba herkese iyi çalışmalar 4 yıldır çalışan bir makinamda A2 0.75kw servo motor var fakat dünden beri AL 01 hatası vermeye başladı sürücü arada çalışıyor arada duruyor yardımcı olurmusunuz?
fazla akım cektigiini söylüyor,eger önceleri calısıyorsa makinada biryarlerde zorlanma oluşmus demektir.Kontrol edin ve makinayı yaglayın.Çalısmasını rahatlatmaya calısın.

Zaten Makina bana geldiğinde Bakım için yağsız vaziyetteydi yağladım fakat düzelmedi fazla akım çektiğini bende biliyorum ama değerler normal yani

Motoru redüktörden yada bağlı olduğu yerden ayır start ver ozaman sorun mekanikte mi yoksa motorda mı anlaşılır kolay gelsin

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,963
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri