Defroz devreye girmiyor yardim

dandik bir buzdolabına bu kadar dijital elektroniğe gerek yok ki...

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Arkadaslar bi sorun daha olcak defroz yaparken motor calisirmi..defroz isareti cikiyor ama motor calismiyor..sıcak gazli defrozyapiyir bu alet..

dandik bir buzdolabına bu kadar dijital elektroniğe gerek yok ki...
Usta o kadar kablo koymuslar ..biri defroz yapiyor digeri zaman ayarliyor.biri motorla fani durdururyor digeri bilmem ne..o kadar kabloya bu kadar cihaz anca gider...heee ustu de carel vardi carel daha kapsamli..bu yine iyi .analogda yapsaydim bu daha fazla zaman ustalik para vs gidecekti .suan tek sıkıntım.defroz devreye girince motor calisirmi calismazmi onu bilmiyorum.calisirsa .benim motor calismiyor defroz devredeyken .onu cozdummu tamamdir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaslar bi sorun daha olcak defroz yaparken motor calisirmi..defroz isareti cikiyor ama motor calismiyor..sıcak gazli defrozyapiyir bu alet..

Usta o kadar kablo koymuslar ..biri defroz yapiyor digeri zaman ayarliyor.biri motorla fani durdururyor digeri bilmem ne..o kadar kabloya bu kadar cihaz anca gider...heee ustu de carel vardi carel daha kapsamli..bu yine iyi .analogda yapsaydim bu daha fazla zaman ustalik para vs gidecekti .suan tek sıkıntım.defroz devreye girince motor calisirmi calismazmi onu bilmiyorum.calisirsa .benim motor calismiyor defroz devredeyken .onu cozdummu tamamdir

defroz esnasında evap fanları ve kompresör çalışmaması gerekir. defroz sitemi sıcak gazlı yada rezitaslı ise parametrelerei ona göre ayarlamalısın. kontrol röleesinin özelliginde varsa eger max ve min defroz sıcaklıklarını emniyet olarak koyarsan fazla defroz veya eksik defroz zamanlamasının önünede gecebilirsin

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri