Dedenfaktan cihazı

Aziz3536

Üye
Sensörlü dezenfaktan cihazı var ama her iki yöndende girildiğinde dezenfekte sıkıyor sadece tek girişte sıkmasını istiyorum napmam gerek yardımcı olursanız sevinirim.

soruyu biraz açmanız lazım. cihazı kendiniz mi yaptınız? yaptıysanız hangi kartı kullandınız?
hazır aldıysanız marka modeli nedir?
kendiniz yaptıysanız ikinci bir sensörle çözmeniz mümkün.

soruyu biraz açmanız lazım. cihazı kendiniz mi yaptınız? yaptıysanız hangi kartı kullandınız?
hazır aldıysanız marka modeli nedir?
kendiniz yaptıysanız ikinci bir sensörle çözmeniz mümkün.

Marka modeli belli değil ama kendim yapmadım hazır alındı. İkinci bir sensör derken nasıl yapabilirim? İsterseniz panonun fotoğrafınıda atabiirim

Bu sistem koridor seklinde olan sistem mi? Iceri girene dezenfekran puskurten?

Sensör hakkında bilgi vermelisiniz, bilginiz yoksa teknik birinden destek alın. Sensör nedir tipi, görüş açısı vb.

Sensörlü dezenfaktan cihazı var ama her iki yöndende girildiğinde dezenfekte sıkıyor sadece tek girişte sıkmasını istiyorum napmam gerek yardımcı olursanız sevinirim.
Bu makine kocaeli başiskele de mi?Orada böyle bir makine yapmıştı bir firma?
Bu işlem için her iki elin girdiği göze 2 ayrı sensör takılmalı ve bu sensörlerin her biri kendi gözündeki dezenfaktan püskürtme valf veya pompasını çalıştırmalı ama bu cihazlarda cisimden yansıma sensör kullanmak sıkıntı olabilir siyah malzemeler de cisimden yansımalı sensörlerin çalışmadığına şahit oldum çok esmer bir kişi bu cihazı kullanmak istediğinde sıkıntı yaşayabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri