dc to dc yardım lütfen

engsl

Üye
arkadaşlar günlerdir internetten araştırma yapıyorum ama bir türlü bulamıyorum

bana girişi 12 ile 100 volt arası veya daha yüksekte olur çıkışıda kendim ayarlayabileceği 70 ile 100volt arası dc to dc step up converter lazım minumum 20 - 30 amper olacak sekilde.yani ben girişten 12 ile 100 arası kaç volt verirsem vereyim çıkışta 70 ile 100 arası ayarlayabileceğim istediğim sabit voltajı alabileyim. böyle bir converter varmı nerden alabilirim veya kim yapabilir lütfen yardım bekliyorum işin içinden çıkamadım bir türlü

Girişe bağladığınız 12 ile 100 volt aralığındaki dc kaynak 30 amper akım verebiliyor mu?

Bence ne aradığını kendi de tam olarak bilmiyor. İstediği ile aliexpresten beğendiği aynı özellikte olan ürünler değil.

Bu değerler biraz yüksek. Türkiye'de hazırı bulunur mu bilmiyorum açıkçası. Bir de bu aliexpresstekilerin tam kapasitede çalışıp çalışamadıkları da meçhul. İmkan varsa siz yapın ya da yaptırın.

Buradan yönlendiren arkadaşlar çıkacaktır.

Bu değerler biraz yüksek. Türkiye'de hazırı bulunur mu bilmiyorum açıkçası. Bir de bu aliexpresstekilerin tam kapasitede çalışıp çalışamadıkları da meçhul. İmkan varsa siz yapın ya da yaptırın.

Buradan yönlendiren arkadaşlar çıkacaktır.

ilginiz için teşekkür ederim.
bunu yapabilecek arkadaşlar varsa yazssın lütfen....

Forum istatistikleri

Konular
127,958
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri