Dc power supply ile gümüş suyu yapımı

+Ağır metaldir.
+Gümüş patlatma makinesi nin ürettiği gümüşsuyu partiküllerinin kontrolsüz ve milisaniyelik bir parçalanma ile angström ölçüsünde küçük ve homojen olmayacağı açıktır. Tıbbi filtrasyon gerekir.
+Ağır metal birikimi böbrek ve beyin kılcallarında tıkanıklığa yol açar.
+Genetik sonuçları tıbben değerlendirilmemiştir.
+Fazlası uzun zamanda ciltte kalıcı gri/mavi etkiye yol Gümüşsuyu kullanan ABD nin meşhur şirin babası buna en güzel örnektir.
Ağır metal arjeni yapmazki ağır metal çoklu organ yetmezliğine sebep olur. Totalde 3 yılı geçkindir hergün bir şekilde kullanıyorum. mavi adam sendromu 5 yıl kullanilirsa mi çıkar yada 4 yıl.. yoksa 2 senemi.. kronik hastaliktan kurtulmak bu kadar uzun sürmez.. yine yazıyorum bu bilgiyi FDA yaymıştır. İnsanları böyle korkutuyorlar. Korona dan kurtulmak 3 gün.. aramızda kaç kişi 3 günde arjeni olacağını düşünüyor.. kaldıki saf su ve saf gümüşle arjeni olma olasılığın milyonda bir.. saf su ve saf gümüşle yapılan kolloidallerde gümüş tuzu olmaz bu net..bu mavi adam saf suyuna elektroliz hızlansın diye tuz katmış..gümüş klorür elektroliz sırasında oluşur tabi suyun bozuksa.. patlatma da suyun bozuk olsa bile gümüş klorür olusmaz ama ben yine de saf suyla yapıyorum.. sonuçda test i yapacak cihazım yok kendimde denemem lazım işi şansa bırakmamak lazım..

koloidal gümüş suyunun koronayı 3 günde tedavi ettiği bilgisi doğrumu. link verirmisiniz.

koloidal gümüş suyunun koronayı 3 günde tedavi ettiği bilgisi doğrumu. link verirmisiniz.
Youtube de engin gezici isimli kişi 2 kişi üzerinde bizzat denemiş..kendisi ni simyacı olarak tanımlıyor hayatını insanlara yardıma adamış.. bu konularda gerçekten başarılı.. ben gümüşle ugrasırken tesadüfen denk geldi takip ediyorum.. üstesinden gelemediği hastalık yok diyebilirim..

Bu videoda anlatıyor.. anlatmasına gerek yok zaten gümüş bütün virüsleri öldürüyor bu bilinen birşey.. para insanların gözünü ve gönlünü kör etmiş..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Amerika'da 1800 lü yıllarda şifalı şurup satmak için kasaba kasaba at arabasıyla dolaşanlar varmış ve Diş çekme işini berberler ya da nalbantlar yaparmış.
2 asır geçti. Devir değişti ama bazı şeyler değişmedi.

Litresini tahmini 1 tl ye imal ettigim su kansere kadar tedavi ediyor.. hastalıkların %85 ni yok ediyor.. bunu hayal edebiliyormusun..? 1 tl ye ürettiğin bir şeyin karşısında koca koca profosörler koca koca ilaç firmaları koca koca hastaneler var ve o bir tl lik suyun yaptığı nı yapamıyorlar..benim en yakınım da patronumda liken planus diye bi hastalik vardi üniversite hastanedinde iki yıl süren kortizon tedavisi sonucu hiç bir iyileşme yokdu.. 4 ay düzenli gümüş kullandı hastalikdan kurtuldu.. bana gümüş kullanip sakatlanmış birini gösteremezsin.. gümüş kullanmasından dolayı öleni gösteremezsin.. gümüşten zehirlenen i gösteremezsin.. ama ben sana modernt tıp adı altında yapılan aşılarla sakatlananları antibiyotikle ölenleri, yanlış ilaçlar yüzünden zehirlenenleri çok rahatlıkla gösterebilirim.. gümüş le tedavi olmuş kurtulmuş bir sürü kanser hastası var.. 1 tl iyileştirirken milyonlar harcanan kemo hala insanları öldürüyor.. bu konuda sayfalarca yazılar yazılabilir .. işin sonu ekonomiye ve bazılarının ceplerinin dolmasına dayanıyor..

işin sonu ekonomiye ve bazılarının ceplerinin dolmasına dayanıyor..
Gümüş Suyu işinden de bazılarının cebi dolmuyormu?
Malzemesi 300tl tutan yüksek gerilimle kapasitör şarj eden bir cihaz, angtrom gümüş şoklama joule (Jul) makinesi diye YouTube'da FaceBook'ta kaç katına satılıyor?
Çekilmiş Gümüş teli kaç katına satılıyor?
+++++Tıptan şaşmayın.+++++
Sonra gümüş suyu içtimde bana böyle oldu. "Kurtar beni" diye doktorunuza söyleyemezsiniz.
Zaten gümüş suyundan zarar görenler kimseye söyleyemediğinden
haklarında olumsuz bir şey duymuyoruz.

Malzemesi 300tl tutan yüksek gerilimle kapasitör şarj eden bir cihaz, angtrom gümüş şoklama joule (Jul) makinesi diye YouTube'da FaceBook'ta kaç katına satılıyor?
Sonra gümüş suyu içtimde bana böyle oldu. "Kurtar beni" diye doktorunuza söyleyemezsiniz.
Zaten gümüş suyundan zarar görenler kimseye söyleyemediğinden
haklarında olumsuz bir şey duymuyoruz.
Merhabalar kusura bakmayın uzun zamandır girmediğim için konuyu kaçırmış bulunmaktayım. Üstadım tespitlerinde haklısın diğer yorumlardada bahsedilmiş parçacık boyutundan vs. Benimde en çok takıldığım nokta o yanlış anlamayın beni hastanelerde durumlar çok vahim Allah yokluklarını göstermesin doktorlarımızın ama iki ayrı labaratuar a aynı kan numunesi ya da idrar numunesini verin farklı sonuçlar elde etmeniz çok yüksek, bir doktorun onayladığını diğeri reddediyor. İnsanlar malum şu salgın döneminde de çaresiz kalıyor ve şifa arayışına giriyor gümüşün tıbbi kullanımı oldukça fazla özellikle cilt yaralanmaları ve iltihabi durumlarda cevizden başka bir gıdadan da alamıyoruz diye biliyorum gümüşü zarar konusunda da inanın o kadar çok yere başvurup cevap alamıyorumki ne ölçüm ne analiz konusunda muamma olarak kalıyor şifa Allah tan inşallah vesilemizi de gönderir
Angustrom diye bahsedilen suyu yapmak için kullanılan kapasitör en son yanlış hatırlamıyorsam 480 dolar bazında idi 1000 lira civarlarında da mevcut daha buna dc voltmetre kontaktör ve kutuyu da eklersek maliyeti cidden biraz tutuyor ve kapasitörün bu denli anlık boşalma yaşaması ile kullanım ömrü de muamma emek harcayıp vakit ayırıp burda bilgi paylaşan herkeze teşekkürler

Son düzenleme:
Yani sağlık üzerinden satış ve nema var. O halde cihaz satışı yapan bu kişiler en azından bir LTD ŞTİ. açıp bu konuda kurumsallaşıp sorumluluk alır. Bu cihazın patentini ve satış ve sağlık bakanlığından ruhsat iznini alır. Doktorlarda bu suyu reçete eder.
Yoksa amatör hobi gibi üretim yapıp sonuçları kendimin veya falancanın sağlığı üzerinden gördüm diyene kuşlar bile güler.

Bu devirde on binlerce denek üzerinde denenmiş covid19 aşısına bile şüphe ile bakılırken, Gümüşsuyunun tedavisi için doktorları suçlamak çok komik. Düşünün ki Bir doktorun bir antibiyotik yazarken bile (Alerji yapıp ölüm tehlikesine karşı)
tahlil isteme sorumluluğu var.

Neyse sadede gelelim. Gerçekler acıdır.
Yarın bir gün birisi yada ölmüşse yakınları bu sıvıdan zarar gördüğünü iddia edip, (iddia etmesi bile yeter) bir dava açar. Mazallah bu işin tedavisi hakkında aracı/muhatap olanların hepsi kodesi boylar.

Çünkü masum olduğunuzu ispatlayana kadar muhataplar suçludur ve Bildiğim kadarıyla da, Kodeste de masum olduğunu kimse ispatlayamaz.
Özetle
Ne yapıyorsanız kendiniz yapın, kendiniz kullanın. Kimse dünyayı kurtardığınız için size madalya takmaz.
Uzun ömürler efendim ;)

Ben o makinayı çevremde bi çok kişiye gümüş dağıttığım için yaptım. Elektrolizle çok rahat yapabilirsin..

Yani sağlık üzerinden satış ve nema var. O halde cihaz satışı yapan bu kişiler en azından bir LTD ŞTİ. açıp bu konuda kurumsallaşıp sorumluluk alır. Bu cihazın patentini ve satış ve sağlık bakanlığından ruhsat iznini alır. Doktorlarda bu suyu reçete eder.
Yoksa amatör hobi gibi üretim yapıp sonuçları kendimin veya falancanın sağlığı üzerinden gördüm diyene kuşlar bile güler.

Bu devirde on binlerce denek üzerinde denenmiş covid19 aşısına bile şüphe ile bakılırken, Gümüşsuyunun tedavisi için doktorları suçlamak çok komik. Düşünün ki Bir doktorun bir antibiyotik yazarken bile (Alerji yapıp ölüm tehlikesine karşı)
tahlil isteme sorumluluğu var.

Neyse sadede gelelim. Gerçekler acıdır.
Yarın bir gün birisi yada ölmüşse yakınları bu sıvıdan zarar gördüğünü iddia edip, (iddia etmesi bile yeter) bir dava açar. Mazallah bu işin tedavisi hakkında aracı/muhatap olanların hepsi kodesi boylar.

Çünkü masum olduğunuzu ispatlayana kadar muhataplar suçludur ve Bildiğim kadarıyla da, Kodeste de masum olduğunu kimse ispatlayamaz.
Özetle
Ne yapıyorsanız kendiniz yapın, kendiniz kullanın. Kimse dünyayı kurtardığınız için size madalya takmaz.
Uzun ömürler efendim ;)
Merhaba dediğiniz gibi burda ticari bir kaygı barındırmayan konu üzerinde bilgi alışverişi yapıyor insanlar ticari olarak yapma düşüncesinde olaylar değişiyor ve buna keza yutdışında tonlarca olmak üzere yurtiçindede oldukça fazla çalışma mevcut ama ilerlemesi için herhangi bir ödenek alamazsınız çünki bizim ülkemizde fda ve who dan ötürü tedavi yöntemi olarak tanınmaz gümüş alaşımlı su, ona keza üretim yapıp satan firmalar sağlık bakanlığından değil tarım bakanlığından müsade alarak yapar üretimini ve topikal kullanım olarak sunarlar piyasaya söylediklerinizde haklısınız en ufak da olsa bir zararının olması başkasına zarar vermek gerçekten çok kötü bir durum ama dediğim gibi bir hastalık yüzünden onlarca doktor gezip cevap alamayan birsürü insan bu yöntemlere başvuruyor.
Doktorların gümüş suyu ile suçlandığı bir durum yok aksine keşke dahil olsalarda yol gösterseler.
Bilgi için başvurduğunuzda gümüşe ağır metal diyen insanlarla karşılaşıp kimya ilimi ile uğraşanlara danıştığınızda ağır değil soy metal olduğunu duyunca bi afallıyor insan belki doğru kaynağı elde edemiyoruz kimseyi suçlayamazsın bireysel olarak ama sistem böyle işliyor demekki.
Sonuç olarak bunu kullanıp kullanmamak kişinin kendi bileceği iş burda önemli olan insanların sömürü sisteminden çare ararken yeni sömürülere düşmemesini sağlamak.
Ve yine tekrarlıyorum Allah doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın yokluğunu göstermesin ama sistemi kuranların eline de düşürmesin
Sağlıklı mutlu huzurlu günler

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri