DC Motor Kontrol Yardım...

alien876

Üye
Herkese merhaba arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim araçımın klima motor hız kontrol kartı yandı marşa basarbasmaz fanda son sürat çalışıyor bana 30 A 12v motor kontrol devresi çizebilirmisiniz pic ve lcdli bişey yapabilirseniz elimde mj11015 2adet mosfet, pic16f877, 16f84a, 16f628 ve 16*2 lcd var hem bunları değerlendirmiş olurum hemde benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlarda faydalanmış olur şimdiden teşekkür ederim herkese iyi çalışmalar.

Herkese merhaba arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim araçımın klima motor hız kontrol kartı yandı marşa basarbasmaz fanda son sürat çalışıyor bana 30 A 12v motor kontrol devresi çizebilirmisiniz pic ve lcdli bişey yapabilirseniz elimde mj11015 2adet mosfet, pic16f877, 16f84a, 16f628 ve 16*2 lcd var hem bunları değerlendirmiş olurum hemde benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlarda faydalanmış olur şimdiden teşekkür ederim herkese iyi çalışmalar.

Klima manuel mi otomatik mi? Aracınızın markası nedir?

Manual elle ayarlıyorsun arabam renault 21

Devreyle falan uğraşmayın hiç o fan motoru çok küçük bir motor değil çünkü. Sizin aracınızda fan motoru için direnç kutusu olmalı onu değiştirmeniz yeterlidir.

dc motor kontrolunu illa pic ile yapacam diye bir kural yok piyasada bol miktarda pwm entegresi veşemaları var pic pwm den de saglıklı motor kontrolu yaparsın

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri