Dc koşu bandı motoru

Sefa2021

Üye
Merhaba herkese... arkadaşlar 10dk kullandıktan sonra koşu bandimin motorunda ısınma ve koku oluyor.
Sorun motordamidir yoksa kayış veya banddamidir.? Şöyle birşeyde denedim... Motorun bandını çıkartıp boşta calistirmayi denedim 1 saat koku ısınma olmadı.
Ayrıca motoru söktüm içindeki yalıtım toz olmuş buda sebep olabilirmi ısınmaya?

Son düzenleme:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Yağlamada problem yoksa bant makaralarına bir bakın dönüyorlar mı diye.Makaralar sıkıştı işe (yataklama-rulman problemi) motoru aşırı zorluyor olabilir.Kayışlarda problem olabilir.

Mekanik problem yoksa elektronik kartı kontrol ettirmeniz gerekecek özellikle kondansatörleri

Motorun , fırca , fırca boyutu ve baskı gücü ıle, kollektör dılımleri arası temizliği kontrol edin.

Geçen forumda bir arkadaşında koşu bandı hata veriyordu. Çok uğraştı sorun banttan çıktı.

Bence sizinde sorununuz bant.

Bu bandın bir ayarı olabilir. Gerginlik esneklik bandın döndüğü merdanelerin ayarı yada rulmanlarında sıkıntı olabilir. Kontrol edilmesi iyi olur.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri