Dc free energ

bole bisey yapsam sizce olurmu

Ekli dosyalar

• 20210220_200323.jpg
    20210220_200323.jpg
    170.6 KB · Görüntüleme: 21
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Bitmek tükenmek bilmeyen free energy macerası :D

Hocam ,

Vakti zamaninda bu sorulari bende sordum ama bu sorulari ilkokul yada orta okul zamanlarinda sormustum.

Belli bir seciyeye gelince insan neden olmayacagini ogreniyor. Bunda sorun yok ama bazilarinin amaci vir furya olusturmak o zaman sikinti basliyor.

Senin mantığa göre 1 motor koy, 10 alternatör koy. 10 alternatör 10 aküyü doldursun, sen 1 aküyü kullan. 1 akuyle 10 aküyü şarj etmiş ol.

Gerçekte ise aküler %10 dolduğunda ana akü bitmiş olur. Elde var sıfır. Hatta kayıpları koyunca durum daha vahim.

Hocam ,

Vakti zamaninda bu sorulari bende sordum ama bu sorulari ilkokul yada orta okul zamanlarinda sormustum.

Belli bir seciyeye gelince insan neden olmayacagini ogreniyor. Bunda sorun yok ama bazilarinin amaci vir furya olusturmak o zaman sikinti basliyor.
Aynen sayın hocam haklısınız

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,890
Son üye
Ercan29

Yeni konular

Geri