DC-DC Motor sürücü araştırıyorum.

ta2mix

Üye
Merhaba arkadaşlar 110 volt 5 ton ağırlığındaki aküler demir yolu üzerinde hareket eden bir aleti çalıştırıyor. dc motor sürücüleri çok eski ve kullanılamaz durumda motorlar 110 volt 400A yardımcı sargı akımı henüz bilinmiyor testle tesbit edicem. Sıkıntı şuki 110 volt dc-dc sürücü bulamıyorum. Üstelik sürücüyü koymak zorunda olduğum muhafaza da
çok dar. Konuya aşina olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. en azından"şöyle bir sürücü var" gibi.
teşekkür ederim

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
sanırım 80 vlt dc sürücüleri 110 volta çalıstıra biliyorsun.Forklift sistemlerini araştırmanı tavsiye edebilirim.curtis pmc,zapi,sevcon gibi markalara bak

kendiniz yapabilirsiniz,boyut konusunda güç önemli faktör tabiki.

kendi yaptığım sürücü max 220vdc 200amper

hocam nasıl bir sürücü yaptınız benimde 750vdc ile süreceğim 110kv lık bir motorum var bunu nasıl sürerim yardımlarınız için teşekkürler

sorunu malesef kendi sürücümüzle halledemiyoruz kömür ocaklarında sertifikasız cihaz çalıştıramayız

Forum istatistikleri

Konular
128,148
Kullanıcılar
449,886
Son üye
Lama

Yeni konular

Geri