Daylux sezonsal inverter ( kalkış akımı sorusu )

serkan_48

Üye dümdüz üye
Arkadaşlar geçenlerde bir mağazada inverter klima gördüm. Haliyle incelemek istedim. Etiket değerleri tüketim değerleri dikkatimi çekti.

Bu cihazı bileniniz varmı ? İnverter klimayı biliyoruz ama sezonsal inverter nedir ? Benim bildiğim inverter klimalarda demaraj akımı olmaz. Bu cihazın etiketinde "compressor starting current" değeri 20 amper görünüyor. Bu değer 12000 btu bir klima için yüksek değilmi hemde inverter bir klima için.

Bu cihaz inverter değilde bizemi bu şekilde aksediyorlar kıllandım doğrusu.

Görüp bilen varsa bizimle paylaşırsa sevinirim.

20160730_155516.jpg

20160730_155439.jpg

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bence aynen tırt hem de daikin üretmiş şaşırdım! Modelden aratmak farklı marka üretimlerini göstertebilir belki cepten yazdığım için araştıramıyorum. Sezonsal kelimesini daha önce hşç duymadım bize has üretilmiştir daha önce de bşr ütü markası tabanında anatolium metali kullandığını reklamnda gururla bahsediyordu, peryodik tabloda olmayan metal :confused::D!

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri