Davlumbaz motoru

hayırlı akşamlar cümleten. silverline 3170x7 model davlumbazımın motoru yandı bende internetten aynı motordan aldım fakat gelen motordan 5 kablo çıkıyor. bendeki motordan 4 kablo ve 1 topraklama sarı kablo var. yeni aldığım motorun kablo uçlarını nasıl bulabilirim ? 3 hızlı bir motor. elimle tuttuğum kablolar yeni aldığım motordan gelen kablolar. karşılığıda düğmeden gelen kablolar teşekkürler
57446

Son düzenleme:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Beyaz ttr kablo ile gelen enerji kahverengi faz mavi nötr sarıyeşil topraklamadır. Elinizdeki kablonun kahverengi olan klmensten çıkmış sanırım klemense bağlamanız yeterli olacaktır.

Beyaz ttr kablo ile gelen enerji kahverengi faz mavi nötr sarıyeşil topraklamadır. Elinizdeki kablonun kahverengi olan klmensten çıkmış sanırım klemense bağlamanız yeterli olacaktır.
Kahverengi kablo çıkmadı. Eski motorun renkleriyle aynı renkleri yerlerine bağladım kahverengi arttı :) ben renkler aynıdır diyerekten aynı yerlere bağladım kabloları. Klemensteki kahverengi mavi sarı/yeşil giriş orası fişe gidiyor

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri