DANFOSS Frekans konvertörleri

Dijital girişleri kullanarak rampaları ve setup geçişlerini seçebilir siniz.
Merhabalar bir sürücümde dijital input 18 de "işlev yok" /" no operation" ayarlı fakat buradan start verilebildiğini gördüm. Bununla ilgili bilgilendirme yapabilir misiniz.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Merhabalar bir sürücümde dijital input 18 de "işlev yok" /" no operation" ayarlı fakat buradan start verilebildiğini gördüm. Bununla ilgili bilgilendirme yapabilir misiniz.
Parametre 5-10(0) 18 nolu giriş iptal edilmiş ise buradan start verebilmeniz için değeri ( 8) ayarlamanız gerekiyor. Fabrika ayarlarında 8 ( start) olarak gelir. Dijital inputları istediğiniz şekilde ayarlayabilir siniz. Danfosslarda makro olayı yoktur.

slm 4kw fc 51 sürücü ile kontrol edilen havalandırma fanları ister manuelde ekrandan ister auto on aktif iken potansiyometreden frekansı azaltığımız zaman w7 hatası veriyor belli bir süre sonunda tekrar çalışmaya devam ediyor

Yavaslanma , zaman suresı nasıye olarak az ıse, regenatıf yüklameye gecıyor olabilir. Süreyi kontrol edin, dahada uzatarak bir deneyin.

yavaşlama rampası 40 sn lere kadar artırdım eskisi kadar olmasa da arasıra hız azaltığımızda iki adet fan var ikiside aynı hatayı veriyor auto tuning yapılmadı onun etkisi olabilirmi

Danfoss arıza kodlarına bakmaya çalışdım. "W27" dıya arıza kodu yok. "7" ise, dahili arıza demek, o zamanda Danfoss servisine muraccat gerekiyor.

servisle görüştüm 2-17 parametre içeriği 2 yapınca halloldu teşekkürler zeybek bey

merhaba danfoss fc101 serisinde enerji kesildiğinde geldiğinde otomatik olarak auto on kısmından devam ediyor ben enerji gittiğinde manuel olarak kendim start vermek istiyorum harici potans ile kendi operatör panelinden sürüyorum cihazı bu konuda ne yapabilirim?

merhaba danfoss fc101 serisinde enerji kesildiğinde geldiğinde otomatik olarak auto on kısmından devam ediyor ben enerji gittiğinde manuel olarak kendim start vermek istiyorum harici potans ile kendi operatör panelinden sürüyorum cihazı bu konuda ne yapabilirim?
Enerji gittiğinde off geçme diye bir özellik mevcut değildir. Rölesini hazır bilgisi yaparsın. Enerji gittiğinde kontak verir. Bu kontak ile kendi kumanda bağlantını yaparsın

Cevabınız için teşekkür ederim fakat kendi Operatör panelinden çalıştırıyorum sürücüyü örnek vermek gerekirse auto on tusuna basıp potansiyometreden frekansı ayarladığımda sistem çalışıyor fakat işletmede enerji gittiğinde sürücü de kapandığı için off konumuna alamıyoruz enerji tekrar geldiğinde sürücü auto on konumundan tekrar başlıyor buradaki sorun Panodan kompak şalteri kapatmadığımız sürece çok büyük güvenlik açığı ve yanısıra boşa enerji sarfiyatı...

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri