DANFOS VE CAREL UZAKTAN KONTROL VE İZLEME SİSTEMİ

Merhaba arkadaşlar.
Daha öncelerde danfos veya carel marka sistemler ile uzaktan izleme ve akc -840 serisi ile merkezi sistem kontrolü ve izleme ile uğraşan arkadaşlar oldumu

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Biz hala uğraşıyoruz :)
Buyurun, bir sorunuz varsa yanıtlamaya çalışayım.

marka sartmi emkonun uzaktan izleme ozelligide cok iyi nasil bir seyde kullanacaksiniz ve cihazlari ciddi ucuz ve saglikli ben 37 adet cihazi pc zerinden izliyorum ve 200 un uzerine cika biliyor sayi

marka sartmi emkonun uzaktan izleme ozelligide cok iyi nasil bir seyde kullanacaksiniz ve cihazlari ciddi ucuz ve saglikli ben 37 adet cihazi pc zerinden izliyorum ve 200 un uzerine cika biliyor sayi

bu cihazların haberleşme şekilleri nedir ? Hangi haberleşme dillerini destekliyor ?

Uzaktan bir cihaza erisip verilerini kendiniz mi isleyeceksiniz yoksa urunlere ait hazir yazilimlari mi kullanmayi dusunuyorsunuz?

hıko bey kusura bakmayın bayadır gırmıyorum rs485 ıle haberlesıyor 1000 mt ye kadar modbus uzerınden haberlesıyor cıhazlar plc lerede baglanıyormus plc de amator oldugum ıcın ben beceremedım fırma danda plc uzmanlık alanları olmadıgı ıcın destek alamadım

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri