derin kuyu temizsu dalgıç pompaya (faz akımı 40a 3 faz) invertör bağlaya bilirmiyim. bağlarsam ne tür sorunlar yaşarım...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Başlık ile içerik harika bir uyum içindeler... :D
İnvertör bağlayabilirsiniz. Hiçbir sorun olmaz bilakis faydası olur....

...........................................
başlık ??? soru ?? inan verecegim cevabı unuttum ..

...........................................
başlık ??? soru ?? inan verecegim cevabı unuttum ..

;) arkadaşlar tamam oldu bi sefer. acele ile yazmıştım. aslında o başlıgın oraya nasıl geldigini bile anlamadım. o başlıgı dün açmayı düşünüp vazgeçmiştim. artık nasıl oldu da geldi oaraya anlamadım valla ama komik olmuş degilmi...

ok
motor etıket degerlerının altında bı surucu baglamamaya dıkkat et
ve motoru devreye almadan once motorun etıket degerlerını surucuye gır sıemens mıcromaster 430,440 ise parametrelerde yardımcı olalım

micromaster 440 22kw invertör var elimde. motor degerlerini bilmiyorum malesef :D bildigim tek şey motorun faz akımı onuda ölçerek. geri kalanlar sadece varsayımla olacak. dalgıcı çıkarma gibi bir imkanda yok cıksada etiketin okuna bilecegini sanmam...
vesselam artık ya ALLAH deyip bağlıyacagım. bakalım şanşıma ya elimde patlayacak yada beni onurlandıracak...

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri