Dalgıç pompa sürücüsü

Solar panelden gelen enerjiyi AC ye çevirip dalgıç pompaya veriyoruz.
Bunu neden başdan demıyorsunuz...

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zeybek abim ilk mesajda yazmıştım
Ben, ilk yazıyı defalarca okudum, solar panel yazısını göremıyorum.

Herkese merhaba; Kendi bünyemizde modifiyesini yaptığımız dalgıç pompaları sürmek üzere sürücü üretimiyle ilgili arayışımız vardır. Elektronikle ilgili çok bilgim yok. Çeşitli elektronik kartlar yapan arkadaşlarla görüştüğümüzde “daha önce yaptım, yine yaparım” diyenlerden her hangi bir sonuç alamadık. Bu tarz kartları yapan /bilen varsa yönlendirme yapmasını rica ediyorum.

Ben, ilk yazıyı defalarca okudum, solar panel yazısını göremıyorum.

Herkese merhaba; Kendi bünyemizde modifiyesini yaptığımız dalgıç pompaları sürmek üzere sürücü üretimiyle ilgili arayışımız vardır. Elektronikle ilgili çok bilgim yok. Çeşitli elektronik kartlar yapan arkadaşlarla görüştüğümüzde “daha önce yaptım, yine yaparım” diyenlerden her hangi bir sonuç alamadık. Bu tarz kartları yapan /bilen varsa yönlendirme yapmasını rica ediyorum.
Doğrudur, sürekli solar enerji işi ile iştigal ettiğimizden sehven unutmuş olmalıyım. Özür lütfen

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri