Dalgıç Pompa Hm Hesabı Muhteşem ve Full

Home

Ayenka Pompa Hm Programı

Sitemizde programın indirme linki mevcuttur.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
program için teşekkürler benim ödevim 700 m2 alana sulama yapmak sulama sistemi fiskiyeyle sulama güneş panellerini ve motoru nasıl seçebilirim yardımcı olursanız sevinirim ayrıca bende kayseride ikamet etmekteyim.

sipir hesabı yapan versiyonu ne zaman indirmeye açılacak acaba ?

Öncelikle Selamun Aleyküm projemde kullanmam için bana bir motor lazım Yaklaşık 100 kg cekicek (Bisiklete takacagım) Bunun için bana redüktörlü motor almamı söylediler (cam silgi motoru) 12 voltla yapmayı düşünüyorum bana yardımcı olacak herkezin mesajlarını bekliyorum

öncelikle program için çok teşekkürler, yalnız program çalışmıyor. işletim sistemi win 8.1

Kardesim silgi motoru 100 kilo cekmez mumkun degil 12 volt dc bi motor arti rediktorle o isi cozersin yanliz hiz dusuk guc fazla olur

upload_2016-8-12_15-19-12.png

böyle bir sıkıntı veriyo üstad,ne de skıntı var acaba?

böle bir sıkıntı veriyor üstad,ne de sıkıntı olabilir acaba yardımcı olabilir misin.

Ekli dosyalar

• Böyle bir sıkıntı veriyor üstad.docx
    162.7 KB · Görüntüleme: 14
Herkeze iyi Akşamlar Arkadaşlar, 178 metre derinkuyudan saatte 10 ton su çıkarabilmem için kaç beygir ve kaç kademe pompa kullanmam lazım,

Almayı düşündüğünüz markaya ait dokü-
manlardan yararlanarak seçmeniz daha
doğru olur.Marka olarak Alarko düşüne-
bilirsiniz.Kuyu derinliğine ilaveten,basa-
cağınız yerin mesafesi ve yüksekliğinin-
de bilinmesi gerekir.Ayrıca,aynı işi yapa-
bilecek değişik çapta pompalarda olabi-
lir.O nedenle,pompanın indirileceği kuyu
çapınında daha önce verilmesi gerekir.

Forum istatistikleri

Konular
127,952