Dalgıç Pompa Hm Hesabı Muhteşem ve Full

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Program değişti arkadaşlar ücretsiz yeni versiyonu çıktı Versiyon 2.0.2 yeni versiyonuna yeni firmamızın adını verdik. Ayenka Pompa Hm hesabı diye. 1 hafta içerisinde de 2.3 versiyonu çıkacaktır. Kolay gelsin iyi çalışmalar.

2.3.1 Versiyonunda yapılan güncellemeler aşağıdaki gibidir.

*Eski versiyonlarda bulunan sipariş değerlendirme formu kullanıcı istekleri doğrultusunda yeniden aktif edildi.
*Düz demir borular için sürtünme kaybı tablosu eklendi.
*Düz plastik borular için sürtünme kaybı tablosu eklendi.
*Kablo seçim cetveli eklendi.
*Proje Grafik bölümüne Debi ve Şebekeden Çekilecek Güç birimleri eklendi
*İsteyen firma kendi logosunu ve firma bilgilerini girerek çıktılarda kendi formlarını oluşturabilecek
*Sipariş Değerlendirme Formu PDF olarak kaydı tutulmaya başlandı.
*Kolon ve basma borularına tablolar doğrultusunda girilen debilerin yüksek veya düşük olmasına karşılık hata kontrolü eklendi.
*Kritik hatalar giderildi.
*Veritabanı güncellendi.
*64 bit kullanıcıların programı çalıştıramama hatası giderildi.

Faydalı bir kaynak olacağı ümidiyle,yeni versiyonu bekliyoruz.

Programın 2.3 sürümü bayiler indirebilir diyor. Sadece bayiler mi indirebiliyor?
Program bana çok lazım. Ücretli olarak nerden alabilirim.

Hangi versiyonu kurdunuz ? ve hata mesajınız nedir?

Arkadaşlar Yeni versiyonuna Motor Sarım hesabı Eklendi - (Bobinaj Eklendi) - Bobinaj hesabı programımız 2007 den beri mevcuttu ama onu program halinde sunmamıştık ve yeni bir program olarak sunmak yerine Hm programı içerisinde Teknik Modül olarak ekleyeceğiz ve yeni versiyonunda kullanıcı grubu oluşturma ve kullanıcılara yetki verme özelliği olacak...

İyi çalışmalar.

Programın 2.3 sürümü bayiler indirebilir diyor. Sadece bayiler mi indirebiliyor?
Program bana çok lazım. Ücretli olarak nerden alabilirim.

Programın şuanda 2.3 versiyonu bayilerimiz tarafından indirilebiliyor. Programda kullanıcı hataları giderildikten sonra ek modul olarak Motor Sarım hesabı ve iş emri formları, müşteri sipariş kayıtları eklendikten sonra son kullanıcılarında indirmesine izin verilecektir. İyi çalışmalar.

Ayenka Mühendislik

Hata veriyor diyen arkadaşlar programı az önce 2.0.2 versiyonunu internetten indirdim ve yeni kurulmuş Windows 7 li bir bilgisayara kurduk sıkıntısız çalıştı. Lütfen aldığınız hataları ve programla ilgili istek ve önerilerinizi [email protected] mail adresine iletiniz.

2013 yılında online teknik hizmeti açarak kullanıcılara uzaktan program hakkında yardım etmeyi amaçlamaktayız. İyi çalışmalar.

Ayenka Mühendislik

iyi bayramlar arkadaşlar bende sulama ve pompa işiyle uğraşıyorum pompa HM hesabını indirmek istedim ama olmadı yardımcı olurmusunuz

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri