Dalgıç Pompa Hm Hesabı Muhteşem ve Full

Ayenka Makina Toplam Hm Hesabı Programı ile tablolardan dosyalardan, hesap makinesi
ile hesaplamalardan kurtulun. Programa verileri giriniz 'Hesapla' butonunu tıklayın hatasızca
saniyesinde hesaplayınız. (Yıl içindeki elektrik sarfiyatı, Boru maliyeti vs...) Siparişlerinizi yazıcıdan
çıktı alarak saklayınız. Program ücretsizdir.

Ekli dosyalar

• 8 MB Görüntüleme: 573
programın fotoları ektedir. bu arada yorumlarınızı ve program hakkında sorularınızı beklerim

Ekli dosyalar

• 39.4 KB Görüntüleme: 727
  • 79.3 KB Görüntüleme: 1,274
Moderatör tarafında düzenlendi:

mehmet95

Üye
teşekkürler, bu işlerle ilgilenen arkadaşlara göstereyim, kendi başına bir uzmanlık alanı bu iş tabiki...

laz73

Üye
Program kurum esnasında hata veriyor.

Programi Denemek İÇİn İndİrdİm Kurdum Çalisiyo Arkadaslar Bu Programi Kurdugunuzda MasaÜstÜne Lİnkİ Otomatİk Atmaz Baslatta Programlar İÇİnden Kisayolunu Kopyalayarak ÇaliŞtirabİlİrsİnİz

ellino43

Üye
kardeş verdigin prg bana cok lazım oluyo indirmeyi denedim indiremedim o prg ihtiyacım var emegine saglık teşekkürler

ahmetbogus

Üye
programın kalitesini beğendim özelikle yardım dosyasının iyi olması çok iyi olmuş çünkü genelde ülkemizde atlanan bir husus oluyordu bu yardım dosyası hazırlama konusu. ellerinize saglık

biltech

Üye
Merhaba Arkdaşlar dalgıç pompa hm hesabı programı ile ilgili bütün sorularınızı bana (biltech - submersible nickli arkdaşa sorabilirsiniz.) Programı yazan kişileriz zaten. Programın yeni versiyonu bitmek üzere aslında buraya Yeni özelliklerini bir ara inş siteye ekleriz...

Rapid share hakkında sorunu olan arkdaşlar Linke tıkladığınızda açılan sayfada alt taraftaki Free linkine tıklayınız ve karşınıza yeni bir sayfa açılacaktır oradanda Size veriken (güvenlik şifresi) harfleri metin kutusuna girdikten sonra download butonuna tıklayın ve güle güle kullanın.

biltech

Üye
Arkadaşlar İlginize Teşekkür ederiz. Amacımız bilgiyi saklamak değil paylaşmak. Sizlerle paylaştık ve ilginiz için Öncelikle Firmamız Kaypomp Makina olarak ve programları hazırlayan biz (biltech)Okan Öztürk (Mak. Müh. öğr.) - (submersiblepump)Zühtü Öztürk (Elk. Tek. ve Ziraat Müh.) olarak sizlere teşekkürü bir borç biliriz.

Dalgıç Pompa Stok programı ve pompa ile ilgili diğer herşeyi paylaşabilirisiniz.