Dalgıç pompa Düşük Voltaj ve Amper ARIZASI

Herkese Merhaba
Aranıza yeni katıldım.
Danışmak istediğim birkaç konu var.
1 dönüm bahçem var yaklaşık 1000 m2.Sondaj yaptırdım daha yeni.
Su 98 mt den çıktı e dalgıcı da yaklaşık 70 mt ye atmayı planladık.Planladık diyorum çünkü daha kompresör yapılmadı(inşallah bugün yapılacak).220v elektrik var.Danıştığım kişi veya firmalar max 2 hp dalgıç kullanılmalı diyor elektrik 220 olduğu için .Dalgıç sallatırken nelere dikkat etmem lazım, neler olmalı.
Tecrübe ve bilgilerinizden faydalanmak isterim.
Şimdiden çok teşekkür ederim.
Meraba Dostum. 2Hp motor gayet yeterlidir. Sallarken kullandığın motorun sıcaklığı ,suyun derinliği ve temizliği ,Vizkozitesi, kapasitesi verimliliği sürekliliği önemlidir. Koruma amaçlı Monofaz ise röle kullanabilirsin uygun (FKR ) gibi . Monofazelerde tıkanmalarda bazen sorun olabiliyor çünkü. Hem pompanı hemde senin güvenliğin için iyi olucaktır
Herkese Merhaba
Aranıza yeni katıldım.
Danışmak istediğim birkaç konu var.
1 dönüm bahçem var yaklaşık 1000 m2.Sondaj yaptırdım daha yeni.
Su 98 mt den çıktı e dalgıcı da yaklaşık 70 mt ye atmayı planladık.Planladık diyorum çünkü daha kompresör yapılmadı(inşallah bugün yapılacak).220v elektrik var.Danıştığım kişi veya firmalar max 2 hp dalgıç kullanılmalı diyor elektrik 220 olduğu için .Dalgıç sallatırken nelere dikkat etmem lazım, neler olmalı.
Tecrübe ve bilgilerinizden faydalanmak isterim.
Şimdiden çok teşekkür ederim.
Meraba Dostum. 2Hp motor gayet yeterlidir. Sallarken kullandığın motorun sıcaklığı ,suyun derinliği ve temizliği ,Vizkozitesi, kapasitesi verimliliği sürekliliği önemlidir. Koruma amaçlı Monofaz ise röle kullanabilirsin uygun (FKR ) gibi . Monofazelerde tıkanmalarda bazen sorun olabiliyor çünkü. Hem pompanı hemde senin güvenliğin için iyi olucaktır

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,178
Kullanıcılar
449,939
Son üye
sorunsuzşofben

Yeni konular

Geri