Daire içi elektrik hakkında.

Kötü bi hitap anlamında söylemedim. Sıkıntı senin söylenileni anlama biçiminde. Benim burada evimde yaşadığım sorunu dile getiriyorum. Ben burada "Lan,Lun" vb şeyler kullanmıyorum. Kusura bakmayın da burada da devlet kurumuna yazmıyorum, devlet kurumuna ait bir forum da değil. Bu yaşanılan olaylar hakkında çözüm öneriniz varsa çözüm önerinizi yazarsınız yoksa boştan yere laf kasmazsınız.
Bak güzel kardeşim, karşında yaşça büyük insanlar var, iş yerinde çalışıyor olduğunu düşün patrona böyle mi hitap ediyorsun? Ya da okulda öğretmenine böyle mi hitap ediyorsun? Bunlar da senin ağabeyin belki amcan yaşında adamlar, anlamışsındır umarım.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Bak güzel kardeşim, karşında yaşça büyük insanlar var, iş yerinde çalışıyor olduğunu düşün patrona böyle mi hitap ediyorsun? Ya da okulda öğretmenine böyle mi hitap ediyorsun? Bunlar da senin ağabeyin belki amcan yaşında adamlar, anlamışsındır umarım.
Büyük olsunlar, kral demek sıkıntı mı yaratır. Ben burada kendi egosunu tatmin edenler insanlar için hitap şeklimi o kişiye özel değiştiremem. Şerbet aynıdır kimisine çok şekerli gelir kimisine de tatlı gelir. Ben orada o kişi ile yazışma sağlıyorum. Senin tutup araya girmen hoş değil. Kusura bakma bende sana derim ki hayırdır nüfus müdürlüğünde yaş sayımı mı yapıyorsun

Şunu da unutma burası iş yeri veya okul değil. Ben düzgünce bir hitap sağlıyorum ama tartışmak istiyorsan benle değil git başkası ile tartış senle tartışarak ben zaman kaybedemem kaileye bile almam seni

Moderatör tarafında düzenlendi:
Büyük olsunlar, kral demek sıkıntı mı yaratır. Ben burada kendi egosunu tatmin edenler insanlar için hitap şeklimi o kişiye özel değiştiremem. Şerbet aynıdır kimisine çok şekerli gelir kimisine de tatlı gelir. Ben orada o kişi ile yazışma sağlıyorum. Senin tutup araya girmen hoş değil. Kusura bakma bende sana derim ki hayırdır nüfus müdürlüğünde yaş sayımı mı yapıyorsun
Forumda yazıştığını unutmuşsun demekki, burası ortak bir kullanım alanı, senin yazdığın sıfat beni rahatsız etti, aynı şekilde sana farklı bir sıfatla karşılık verseler hoşuna gider mi? Böyle düşün, eğer sarfettiğin sıfatın rahatsız edici olmadığını düşünüyorsan yazdığın kişiye sor bakalım.

Forumda yazıştığını unutmuşsun demekki, burası ortak bir kullanım alanı, senin yazdığın sıfat beni rahatsız etti, aynı şekilde sana farklı bir sıfatla karşılık verseler hoşuna gider mi? Böyle düşün, eğer sarfettiğin sıfatın rahatsız edici olmadığını düşünüyorsan yazdığın kişiye sor bakalım.
Yahu ben ne dedim? Kral demenin neyi rahatsız edecek adama güzel bi itafta bulunuyorum senin gibi kişilerde rahatsız olup böyle atlıyorlar. Sana ne kardeşim rahatsızsan çık bu konudan. Adam rahatsız olmuyorsa, sana ne ? Milleti savunmak sana mı kaldı?

Sen geldin nasıl bi yol izleyeceğimi söyledin. Teşekkür ederim.

Yahu ben ne dedim? Kral demenin neyi rahatsız edecek adama güzel bi itafta bulunuyorum senin gibi kişilerde rahatsız olup böyle atlıyorlar. Sana ne kardeşim rahatsızsan çık bu konudan. Adam rahatsız olmuyorsa, sana ne ? Milleti savunmak sana mı kaldı?

Sen geldin nasıl bi yol izleyeceğimi söyledin. Teşekkür ederim.
Görelim bakalım, rahatsız oluyorlar mı olmuyorlar mı?

Muhtemelen sorun sayaçta diye düşünüyorum.
Bubarada fazların sayaca giriş sırası önemli değildir.
Sayaca dilekçe verip arkadaşlarımızın da dediği gibi toprağa kaçak akım olup olmadığını kontrol ettirin.
İnşallah sorununuz çözülür fatura normale döner.

ILk kral kelımen belkı rahatsız etmedı ama, sonrakı tartısmların, hoş değil.
Zeybek abi merhaba, ben burada kimseye saygısızlık edecek bir üslup kullanmadım. Konuştuğum kişi kendisi olmayıp atlaması tartışma çıkarttı. Ben o kelimeyi herkese derim ve kimsenin rahatsız olduğunu da görmedim. Güzel bir iltifattır kral demek

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri