Dahlender Motor Yapısı Ve Devir Yönü Değişimi Belirgin Arızaları

miharbi55

Üye
ArkadaŞlar Dahlender Motorlarla İlgİnİz Varsa Bİ Sorum Olacak

Bu Motorun Devİr YÖnÜnÜ Nasil DeĞİŞtİrebİlİrİz ( Fazlardan Değişmiyor)
Ariza Ve Bakim Konusunda Bİlgİnİz Var İse PaylaŞirsaniz Sevİnİrİm

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
tesekkür ederim kardeşim güzel şeyler var ama linkte benim elimdeki motorun yönü böyle değişmiyor bu yüzden yardım istedim

kardeş elindekinin dahlender motor oldugundan eminmisin
eyer eminsen faz uclarını değiştirmen yeterlidir.yalnız her devri bir önceki devrin yönüne ayarlaman gerek eyer sen girişi değişitirirsen mevcut olan devirdeki kendi yönlerini yön değiştirirsin bu yüzden her hızı ayrı ayrı besleyen kontaktör üzerinden degiştirmen gerek

arkadaslar cok acil dahlender motorların yapısı ve özellikleri lazım bulamadım lütfen yardımcı olun

arkadaşlar selam bişiy sorucam uçgen yıldız yıldız dahlender motor var 30/38 kw 1490-2890 devir motor var buna hız konrtol cihazı baglıcam ne yapmam gerekıyor. yardım edersenız sevinirim benim bildigim u2 v2 w2 ye enerjı verıyorum hız kontrolden u1 v1 w1 ise köprülenınce olurmu

slm

hız kontrol baglayacam derken motoru kontrol maksatlı diyorsundur herhalde yani istedigim devirde demek istiyorsun

eger öyleyse hız kontrol devresinden yuksek devir uclarını beslemen yeterli

ama bu tur bir uygulama için dahlender biraz maliyetli olmazmı

abicim sen elindeki motorun dahlender olduğuna emin misin?

yüksek hızdaki uçları beslemen gerekir potansiyometre ile de hız ayarını yaparsın

Forum istatistikleri

Konular
127,958
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri