daha geniş kitle

yavuz31

Usta Üye
www.kontrolkalemi.com başlığı adı altında sadece elektrik ve dalları hususunda bilgi ve deneyim tecrübe ediniyoruz acaba aynı sayfaya daha farklı konu ve meslekler alınarak google ye rakip olabilirmiyiz yada google gibi bir alt taban oluşabilirmi mesela bölümler oluşturarak sıhhı teissat,torna,kaporta,ilk orta lise ödevleri,gibi bu sayede çeşitli sivil toplum kuruluşlarının da fikir ve desteğini alarak devletinde gerek ulus gerekse uluslararası arenada daha geniş olabilirmi

(yalnız bu dediğim sistem tutarda burayıda microsofta satarsa yöneticiler hakımı helal etmem :D )

Sayın yavuz31 çok güzel bir fikir. Bu konuyu en yakın yönetim toplantısında değerlendirip uygulanabilirliği konusunda araştırma yapacağız. Tabi google ile yarışamayız ama genele yayma düşüncesi yararlı olabilir.

Parantez içindeki espiriye de cevap vereyim. Forumu satmak gibi bir düşüncemiz hiçbir zaman olmadı müsterih olabilirsiniz :)

tabi yararlı olur.mesala bankacılık konusunda yardımcı olabilirim.

arkadaşlar basit bir şey değil gerçek site genişletilirse arama motoru sadeleştirilirse daha büyük kitlelere ulaşabilir daha yeni bilgiler edinebiliriz

mesela;akdenizde bulunan abd uçak gemisinden havalanan 20 ad f16 uçağına mermi yada füze sıkmadan havaya atacağımız bir gaz yada bir bileşenle atmosferde oluşan..... fazla detaya girmek istemiyorum gizlidir bu bilgiyi genel kurmaya vereceğim onların hepsini düşürebiliriz oturduğumuz yerden evet bu mümkün ve kolay tabi paylaşım için böyle bilgiler değilde çok mükemmel olur diye düşünüyorum.AKSİ ye teşekkürler

yavuz böyle bir buluştan dolayı tebrik eder,başarılarının devamını dilerim.

Bu fikrin çok iyi olacağını ve uygulanırsa, öngörülenden daha faydalı olacağını düşünüyorum. İnşallah..

Aman haaa !!!
Kontrolkalemi olduğu gibi kalsın... Fazlaca karıştırmaya gerek yok...
Kaç üye var ? Kaç bölümde, kaç konu başlığında, kaç mesaj var ???
Burası yeterince dolu ve doyurucu...

Kardeş siteler olabilir tabi...

Mesleki bilgiler dışında da (siyaset dışında ;) ) yazabileceğimiz bölümler var...

Bence kontrolkalemi bu haliyle gayet iyi...

Forum istatistikleri

Konular
128,119
Kullanıcılar
449,824
Son üye
Lecterer

Yeni konular

Geri