Dağıtım Transformatörleri

Under Ground bey yardımlarınız için teşekkür ederim,Sorum basit bir soruydu, bütün trafo çeşitlerinden çok sadece dağıtım trafolarına odaklanmamı istedi. Sizin attıklarınız benim ödev içeriğimde bulunmuyor.Tam tersine benim istediğimi karşılamıyor.Sami beyde yorum yapmadan önce keşke bir 2 dakika baksaydı çünkü türk sayfalarında hiçbir sonuca ulaşamıyoruz.Ben ödevi verip yüksek bir notla geçtim,İşi bilenlere sormak her zaman doğru olmuyormuş bunu ögrenmiş oldum teşekkürler.Son olarak sami beyinde dediği gibi
Çok bilen,çok yanılır." Herkesle,her konuyu tartışırım,ayda bile bildiğimi bilen yok " diyen
psikopatik ve sürüngen tipleri hiç sevmem.
Sizin dağıtım trafolarınız herhalde uzay üslerinde kullanılan cinsten. Bulamadim dediginiz kaynakları tonla buraya yığarım. Ödevinizi bitirip bizden de memnun olmadığınıza göre bir daha foruma gelmezsiniz inşallah herhalde.

Son düzenleme:
Sizin dağıtım trafolarınız herhalde uzay üslerinde kullanılan cinsten. Bulamadim dediginiz kaynakları tonla buraya yığarım. Ödevinizi bitirip bizden de memnun olmadığınıza göre bir daha foruma gelmezsiniz inşallah herhalde.
kesinlikle size saygısızlık yapmak gibi bir niyetim yoktu özür dilerim ,tam tersine yardım etme girişiminiz için teşekkür ederim benim burda ters çıkmama sebebiyet veren durum sami beyin muhalefet olmak için yaptıgı yorum. ben normal bir şekilde sizden yardım istemişken, benimle hiç samimiyeti olmayan insanların bana yorum yapmasını dogru bulmuyorum,herkes kendi işine bakmalı yardım edip etmemek tercih meselesi

kesinlikle size saygısızlık yapmak gibi bir niyetim yoktu özür dilerim ,tam tersine yardım etme girişiminiz için teşekkür ederim benim burda ters çıkmama sebebiyet veren durum sami beyin muhalefet olmak için yaptıgı yorum. ben normal bir şekilde sizden yardım istemişken, benimle hiç samimiyeti olmayan insanların bana yorum yapmasını dogru bulmuyorum,herkes kendi işine bakmalı yardım edip etmemek tercih meselesi
sami inci abimizi tanımıyorsunuz. Kendisi türkiye de mühendislik tarihine imza atmış dehşet bir mühendistir. Ha bana ne yaptıklarından bana kibar davransın diyorsan ben kendi adima sami beyin atacağı fırçaya bile kurban olurum . Sizde bir büyüğünüz size kızıyorsa ona ayar vermeye çalışmak yerine onu anlamaya çalışın .

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,955
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri